2752
2734
عنوان

بدنم خیلییی جوش میزنه چیکار کنم

9715 بازدید | 19 پست
حدودا یه سال هست خیلی جوش میزنه . قبلا اصلا اینجوری نبودم. تو دوران بلوغ جوش میزدم ولی با یه بار دکتر رفتن خوب شدم ولی الان دوباره بعد حدودا 10-15 سال جوش زده بدنم همه جور جوشی سرسیاه سر سفید دردناک
چربی بدنت زباد
بعد ازدوتا بارداری پوچ که هر دوبارهم کوتاژشدم بعد عمل هسیتروسکوپی که انجام دادم بعد کلی زجری که کشیدم آبان امسال بی بی چکم متبت شد هر روزباید امپول بزنم روزی ده تا قرص باید بخورم حالا میشه برام دعا کنی صلوات برام بفرستی نی نی ام صیحیح سالم بیاد بغلم سرنمازاتؤن برام دعا کنید ازخدا بخاید صیحیح سالم بیاد بغلم اللهم صل الله محمد وآل محمد{وعجل فرجهم} سال ۹۵                               ۹/۹/۹۹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
منم جوش روی بدنم زیاد میزنه با اینکه پوستم خشکه. بدتر از همه اینکه اگر یه کمی دست بهشون بزنم لک میشن. الانم کلی لک روی پوستم و اعصابم داغونه بخاطرشون میگن سرکه سیب بزارید روی جوش سریع خشک میشه
خدایا، یا کاری کن من مادر شوهر نشم، یا اگه شدم مادر شوهر خوبی بشم....امید به خودت
ورزش کن دیک جوش نمزنی چون چربی اصافی بدتت اب میش
بعد ازدوتا بارداری پوچ که هر دوبارهم کوتاژشدم بعد عمل هسیتروسکوپی که انجام دادم بعد کلی زجری که کشیدم آبان امسال بی بی چکم متبت شد هر روزباید امپول بزنم روزی ده تا قرص باید بخورم حالا میشه برام دعا کنی صلوات برام بفرستی نی نی ام صیحیح سالم بیاد بغلم سرنمازاتؤن برام دعا کنید ازخدا بخاید صیحیح سالم بیاد بغلم اللهم صل الله محمد وآل محمد{وعجل فرجهم} سال ۹۵                               ۹/۹/۹۹
الما ورزس کن منم اینجوری بودم هم صورتم جوش مزد یه مدت میرم لاشگاه دبک جوش نمزنم
جوش پشت بدن مربوط به مشکلات کبده...منم داشتم شدیییید...یه مدت عرقیات گیاهی میخوردم خوب بود به محض قطع شدنش دوباره جوش میزد...من از روش نخوردن چیپس و پفک و بستنی و کلا اینجور چیزا استفاده کردم و روغن جامد مصرفمون رو کم کردیم و اینا...الان خداروشکر پشتم دوباره خوب شد