2733
2739
عنوان

خرید خونه

85 بازدید | 25 پست

بچه ها برای خرید خونه دعای خوبی یا راهکاری سراغ دارین من و شوهرم با مادرشوهرم اینا هستیم تو یه حیاط اما خونه دوطبقه جدا هستیم اما انقد منو شوهرم اذیت میکنن همش بحث همش دعوا شوهرمم خسته شده دلش میخواد ازینجا بریم اما بودجمون نمیرسه🥲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اونجارو قراره بفروشین؟

فقط 19 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
منم دقیقا تو این وضعیت هستم ب علاوه جاری مزخرررف  لطفا منم لایک کن اگر جواب دادن

خیلی بده اوایل همش شوهرم علیه من پر میکردن بامن دعوا میگرفت ولی الان که فهمیده همش طرف منو میگیره بهشون میگ شما باعث میشدین بازنم دعوا بگیرم تازه بدشونم میاد

کجارو خواهر اینجا خونه مادرشوهرمه🥲

پس با ۱۰۰ ملیون میخای خونه بخری؟😐

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
2738
خیلی بده اوایل همش شوهرم علیه من پر میکردن بامن دعوا میگرفت ولی الان که فهمیده همش طرف منو میگیره به ...

باز خداروشکر مال شما متوجه شد بالاخره شوهر من که عین کبک سرش زیر برفه 

با دخالت‌های مادرش کار خوبشو ول کرد یکسال و نیمه زندگیم فلجه شدیم جیره بگیر ننه اش 

دلم خیلی پره دختر

حالا خرید نشد اجاره ای رهنی البته الان رهن هم با صدتومن نمیدن

خب طلایی چیزی ندارین بفروشین یا مثلا وام بگیرین؟ مسلما ک خرید با این پولا نمیشه ولی خب رهن و اجاره چرا. یا مادرشوهرت احازه نمیده اونجارو شما اجاره بدین پول رهنشو بگیرین؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باز خداروشکر مال شما متوجه شد بالاخره شوهر من که عین کبک سرش زیر برفه  با دخالت‌های مادرش کار ...

انقد اذیت کردن که من بدتر دل پری دارم میدونی من آدمیم به تنهایی عادت دارم وقتی خونه تنهام حیاط نمیرم بهشون برمیخورد میرفتن زود خبر میبردن که زنت صبح تا شب بیرون نمیاد

فقط دلم میخواد ازینجا بریم انقدرم خونه سنگینی داره که

درکت میکنم واقعاااااا درکت میکنم چون منم پیش مادرشوهر هستم! انقدررررر اذیتم ک حد نداره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706