2733
2734
عنوان

خانما تورو ب خدا کمکم کنید

87 بازدید | 19 پست

خانما من الان۶پریودمه رحمم درد گرفته و حالت منقبض داره تاالان اینجوری نبوده دیشب رازیانه دم کردم ک امشب گونی برنج جابجاکردم مشکل از اینه یا آندرومتریوز گرفتم.من قراره باردار بشم میترسم این بیماریم بگیرم😭😭😭😭

خب الان چه کمکی از دست ما برمیاد 🤔🤔

میخوام ببینم برا شماام تفاق افتاده یا ن تجربه ای چیزی دارین خیلی میترسم ۲۰ سالمه تمام مریضی هارو تحربه کردم.پولیپ رحم تنبلی تخمدان سقط و...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نترس الان یه مسکن قوی بخور وگرنه راه نداره خود به خود دردت خوب شه. کیف ابجوشم بزار زیر دلت و بین پاهات کمرت... هی جا به جاش کن ..نباید چیز سنگین بلند میکردی تو این شرلیط.صبحم برو دکتر.

2731
نه. احتمالا یا عفونت داری یا کیست.اگه متاهلی واست سونو واژینال مینویسه کاااامل همه چی مشخص میشه و خی ...

عفونت ک اصلا علائمشو ندارم فقط تکرر ادرار گرفتم با سوزش ادرار 

2740
شیاف دیکلوفناک هم خیلی عالیه تو پریودی های دردناک.

قبلاقاع گی هام دردناک بود ک فهمیدم پولیپ رحم دارم.بعد عمل کردم خوب شدم.حالا الان۶پریودی یاومدم ۲تاگونی برنجو جابجا کردم رحم درد گرقتم

قبلاقاع گی هام دردناک بود ک فهمیدم پولیپ رحم دارم.بعد عمل کردم خوب شدم.حالا الان۶پریودی یاومدم ۲تاگو ...

اخه رحم همینطوری تو پریودی منقبضه بعد تو تازه گونی برنجم جا به جا کردی؟! اگه فورا  بعد از جابه جایی دردت شروع شد و قبلش نبود مال همون فشاریه که بخود وارد کردی نترس.. 

حالا بعدا برو دکتر بگو حتما برات سونو واژینال بنویسه ک خیالتم راحت بشه عزیزم.حالا نه حتما برا موضوع امشب. کلی.

واقعا؟من نمیدونستم.تکررادرار دارم بایکم سوزش.نمیدونم چیکار کنم خیلی میترسم

نترس عزیزم. عفونت باشه یا کیست چاره دارن دارو میده یا پماد داخلی زود خوب میشی.

ترس و اضطراب بدتره. مشکل اکثر خانوماس دیگه این داستانا...

اخه رحم همینطوری تو پریودی منقبضه بعد تو تازه گونی برنجم جا به جا کردی؟! اگه فورا  بعد از جابه ...

خاک تو سرم اشتباه کردم فکر کردم روزا اخره مشکلی نیس.ن قبلش نداشتم ولی الان خیلی درد میکنه زدم تونت نوشته آندورمتریوز خیلی ترسیدم اخه قراره ماه بعد اقدام کنم میترسم ک مشکلی باشه.اخه خیلی بدبختی کشیدم.۲۰ یالمه پولیپ رحم عمل کردم تنبلی تخمدان دارم قندم بالاس سقط داشتم