2737
2734

پسرم ۴ سالشه حرف نمیزنه خیلی چیزا را نمیفهمه گفتن از گوشی و تی وی بود قطع کردم چند تا کلمه میگه .خواهشن میشع حس کنی کی کامل حرف میزنه و خوب میشه 

بخاطر نیاز مالی و نداشتن اختیار بیرون رفتن از خونه.تصمیم گرفتم نماز یا قران  برای اموات بخونم هر کی خواست در خواست بده اجرتون با خدا.الهم صلی علی محمد و علی محمد 
استرس نداشته باش سال دیگه راه میوفته گوشتو میخوره باهاش بازی کن زیاد

مطمعنی ؟اخه من دق دارم میکنم از غصه.کم درد نداشتم 

بخاطر نیاز مالی و نداشتن اختیار بیرون رفتن از خونه.تصمیم گرفتم نماز یا قران  برای اموات بخونم هر کی خواست در خواست بده اجرتون با خدا.الهم صلی علی محمد و علی محمد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یعنی یک کلمه هم نمیگه؟پسر منم دوسال و نیمشه فقط چنتا کلمه میگه ولی همه چیزو متوجه میشه حتی به زبون خ ...

چرا چند کلمه میگه ولی دیره براش .

اره عزیزم اروم باش واسش وقت بزار بازی های سرگرم کننده پیدا کن از اینترنت تشویقش کن کم کم درست میشه

فدات خدا هر ارزویی داری بده . 

به غیر از قطع تی وی و گوشی محیط خونه باید پر از آرامش وبدون تنش و دعوا باشه وگرنه اضطراب بچه بیشتر میشه و بدتر میشه و امر ونهی بچه هم نباید بکنی تا جایی که آسیب جسمی به خودش ودیگران وارد نکرده باید آزادش بگذاری تا بریزو بپاش بکنه و با محیط ارتباط بگیره وآشنا بشه 

2740
عزیزم میشه بگی شوهرم برگشت داره ؟یا جدا میشه؟ خونه پدرم قهر امدم

حسم میگه برمیگرده طرف یکم دودل هستااا ولی میاد سعی کن تو این مدتی ک دورین اخلاقتو درست کنی و فک کن ببین چرا شوهرت ازت سرد شده خودتو اصلاح کن