2733
2739
عنوان

منی که خودخوری دارم 🥺

72 بازدید | 8 پست

وقتی با یکی بحثم بشه یا قهر کنه باهام سرم منفجر میشه از فکر 

هیچ جوره نمیتونم خاموشش کنم 

دپ میشم 

افسرده حال میشم

دلم میخواد اینقدر برام مهم نبود این چیزا 

دلم میخواست بیخیال بودم 

شما تجربشو ندارید ؟

راه حلی دارید ؟

قد168🤸‍♀️وزن شروع75😬وزن الان 64😌وزن هدفم 60کیلو گرم😍خدای بزرگ و مهربون سپاسگزارم🙏🙏
منم این اخلاقو دارم .   همیشه هم درحال ذهن خوانی هستی درسته؟   واسترس جمع داری؟  

اره مثلا میگم الان نگه گل ناز چقدر بیمزس ،الان نگن گل ناز چقدر فلانه ،نگن چقدر بهمانه

قد168🤸‍♀️وزن شروع75😬وزن الان 64😌وزن هدفم 60کیلو گرم😍خدای بزرگ و مهربون سپاسگزارم🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره مثلا میگم الان نگه گل ناز چقدر بیمزس ،الان نگن گل ناز چقدر فلانه ،نگن چقدر بهمانه

شبیه منی احتمالا  توهم آدم وسواسی  واسترسی   هستی .  من ازبچگی اینطوربودم   چندساله بدترشدم  الان  تحت نظر روانپزشکم  استرس وخودخوریم خیلی کم شده  واقعاخوشحالم که دیگه کمتر به نظرات  و فکر دیگران درموردم  فکر میکنم   

2728
چیکار میکنی منم همین مشکلو دارم؟  

تحت نظر روانپزشک دارو میخورم عزیزم   . چون استرس ووسواسم  خیلی زیادبود . خیلی درحقم خودم ظلم کردم که زودترازاینا خودم درمان نکردم  از داروهای روانپزشکی میترسیدم ‌چون تجربه  بدی داشتم ولی آدم تحت نظر روانپزشک خوبی باشه که از دوز کم شروع کنه  

شبیه منی احتمالا  توهم آدم وسواسی  واسترسی   هستی .  من ازبچگی اینطوربودم   ...

منم جلسات تراپی میرم 

انشاالا که جواب بده

تحت نظر روانپزشک دارو میخورم عزیزم   . چون استرس ووسواسم  خیلی زیادبود . خیلی درحقم خودم ظ ...

خب بعدا میشه دارو هارو ترک کرد ؟

2740