2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم درک نمیکنم کسی از حیوون بدش بیاد ولی کاملا درک میکنم کسانی رو که مثل من عاشق حیوونا هستن ولی از اینکه در خدمت حیوون باشن و باهاشون هم سفره و هم خونه بشن متنفرن.

حیوان باید درخدمت انسان باشه  در عین حال در صورت لزوم  غذا و تیمارش خارج از خونه توسط انسان فراهم بشه 

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2740
حالت خوشه واقعا حیوون رو با بچه آدم یکی میکنی؟ 😐😐 من به شخصه متنفرم از حیوون خونگی و... چون حساسیت ...

منم از بچه های آدم خوشم نمیاد چندین برابر یه حیوون خرج و دردسر دارن و خیلی رو مخن 

عزیزم بدمون نمیاد فقط میترسیم 

ضمن اینکه منم ادنایی ک حیوون رو به اسارت میگیرن و میارنش تو خونه درک نمیکنم

ظالمترین افرادن بخاطر خودخواهی خودشون زندگی یه حیوون زبون بسته رو عوض میکنن 

حق آزادی و بودن در کنار هم نوع و جفت گیری رو ازش سلب میکنن که بشینن قریون صدقه ش برن و خودشونو سرگرم کنن

حیوانات بی گناه وسیله سرگرمی ما نیستن

بی مادر بزرگ شدم ولی قوی شدم و مستقل😥خوشحالم که دختر ندارم که روزهایی که من کشیدمو اون‌نکشه... پسر خوبه 😊 مثل باباش بشه غم نداره تو دنیا بی خیال و دلخوش. 😊من حتی وقتی نظر مخالف میدم از رو دلسوزی و خواهرانه است پس از دستم ناراحت نشین شماها خواهرای مجازی منید
عزیزم بدمون نمیاد فقط میترسیم  ضمن اینکه منم ادنایی ک حیوون رو به اسارت میگیرن و میارنش تو خون ...

حرفت درسته ولی حیوونایی که به نظر تو آزادن دارن تو خیابون کارتون میجون و تو جنگلایی که آدما نابود کردن به بدترین نحو ممکن میمیرن. وضعیت کدوم بدتره؟

2706