2733
2739

چ مارکی هست و واقعا پیتژا کیک لازانیا راحت توش درست میشه

کاش میشد همچو آواز خوش یه دوره گرد زندگی را بار دیگر دوره کرد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اره همه اینا رو میپزیم 

من با استعداد بودم، یعنی هستم ؛بعضی وقت ها به دست هایم نگاه میکنمو فکر میکنم که میتوانستم پیانیست بزرگی بشومیا یک چیز دیگر، ولی دست هایم چه کار کرده اند؟یک جایم را خارانده اند، چک نوشته اند، بند کفش بسته اند،سیفون کشیده اند، دست هایم را حرام کرده ام، همینطور ذهنم را ...!
چون المنت داره من اصلا دوست ندارم برای همین گاز فر گرفتم که شعله باشه

خوب فر تو کار گازی دارم

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.

من اخوان دارم. خوبه. غذاها رو بهتر در میاره. برای کیک و شیرینی فک کنم برقی یهتر باشه. چون حرارتش یکنواخت تره

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.
2738

التون 

لازانیا و کیک رو خیلی درست میکنم و خوبه

ولی پیتزا درست نکردم

هیچ چیز ازهیچکس بعید نیستتو زندگیتون به هیچکس اعتماد نکنید... اینطوری همیشه شما برنده ایدرازتون رو به هیچکس نگین چون وقتی شما نمیتونید راز خودتون رو نگه دارید مطمعنا کسی دیگه هم نمیتونه😬 
تو کار معمولا المنت هست و شعله نداره

انواع مختلف داره. هم المنتی هست و هم گازی. مال من شعله پایین گازی و بالا المنتیه، خودم این مدلی انتخاب کردم. ولی مدل هایی داشت که هر دو تا گازی باشن و یا المنتی.‌

من اخوان دارم. خوبه. غذاها رو بهتر در میاره. برای کیک و شیرینی فک کنم برقی یهتر باشه. چون حرارتش یکن ...

ااینام هم برقی فر تو کار ها

کاش میشد همچو آواز خوش یه دوره گرد زندگی را بار دیگر دوره کرد...
ااینام هم برقی فر تو کار ها

فر تو کار گازی هم وجود داره.

اخوان مدل f21 سرچ کن