2733
2739
عنوان

بچه خاهرم بیسواد موند

| مشاهده متن کامل بحث + 337 بازدید | 35 پست
عزیزم تو یکی از تاپیکات نوشتی متولد نیمه ی دوم ۹۵،پس امسال میره پیش دبستانی برای همین دارن ازتون شهر ...

نیمه دوم ۹۵، امسال باید بره کلاس اول.

پسر من نیمه دوم ۹۷ هست، امسال پیش ۱ هست

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

راست میگی عزیزم من اشتباه گفتم ،پسر خودمم نیمه ی اول ۹۷.

خودمم گاهی اشتباه میکنم. کلی باید حساب و کتاب کنم 😂😘😘

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.
خودمم گاهی اشتباه میکنم. کلی باید حساب و کتاب کنم 😂😘😘

برادر شوهرم تابستون ۹۶ عروسی کرد،منم اون موقع پسرمو باردار بودم،پسرمم فروردین ۹۷ به دنیا اومد.حالا من تاریخ عروسی اونا رو کردم نشونه ولی بازم اشتباه میکنم😅🫢

2731
خب جانم کسی ک سرایدار منطقه خوب هست حقوق خوب هم میگیره چهار تومن پولی نیست براش ک بچش نتونه بفرسته ...

قرار نیس چون زیر ی سالمند متطقه پولدارو  با بدبختی تمیز میکنه پولشو بریزه تو حلق ی مدرسه دولتی ک گفته خودتون الفبا رو یاد بچتون بدید پس مدرسه چ غلطی میکنه 

اره دیگه نمی‌دونم بعضیا مارو چی حساب میکنند   کاملا در جریان هستم ک در مدارس چ خبر هست ...

شما بیا ببر بچه رو ثبت نام کن ببین هیچی ک نمیدن پول ی کتابم ی کتاب۵۰ تومنی  هم گرفتن ۱۰۰ تومن . شهریه هم گف نداری قسطی بده . ینی تنقد بیشعورن ک فرق بچه تک سرپرست اونم مادر کارگر با ی بچه ک والدین دکتر دارن نمدونن