2733
2734
عنوان

در مورد طلا سوال دارم بچه هااا

171 بازدید | 19 پست

سلام بچه ها من ۵۰ تومن پس انداز دارم ۶ ماه دیگه باید بدیم روی کرایه خونه بنظرتون برم طلا بخرم تا ۶ ماه دیگه سود میشه یا ضرر؟بعدش طلای بدون حجرت بخرم وقتی خواستم بفروشم ضررش بیشتره؟؟اخه شنیدم وقتی طلا بدون حجرت میخری وقتی بفروشی خیلی کم میبرن

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

وضع طلااصلامعلوم نیست مخصوصاواسه ۶ماه آینده  یهودیدی تا۶ماه دیگه اومدپایین وضررکردی یهوهم دیدی خیلی رفت بالا 

ولی اگه خواستی بخری طلای آب شده بخر

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤

فعلا سیر طلا نزولیه من باشم این ریسکو نمیکنم

طلایی ک عید خریدم ۱۲ تومن چند ماه پیش فروختمش ۸ تومن من ک خیلی ضرر کردم

مامان پسر کوچولو❤️بعد شش سال نازایی و کلی درمان خدا این هدیه زیبا رو بهم داد👼🏼تجربه چهار بار ای یو ای و یک دفعه ای وی اف ناموفق در راه درمان نازایی ناامید نشین و با توکل بر خدا جلو برید🙏🏻
حتماطلات نوبوده؟اینقدرضررکردی...

اره نو بود خریده بودم استفاده کنم مجبور شدم بفروشم اما چند ماه قبلش که بفروشم قیمت کردم ۱۰۵۰۰ ازم میخرید

مامان پسر کوچولو❤️بعد شش سال نازایی و کلی درمان خدا این هدیه زیبا رو بهم داد👼🏼تجربه چهار بار ای یو ای و یک دفعه ای وی اف ناموفق در راه درمان نازایی ناامید نشین و با توکل بر خدا جلو برید🙏🏻
بزار بانک سامان تو این ۶ ماه سود بگیر، الان طلا ، اصلا از اول سال تا الان افزایش که نداشته، تازه کاه ...

بانک سامان چقدر سود میده؟

یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين
2706