2733
2734
عنوان

بالابردن ذخیره تخمک

83 بازدید | 12 پست

سلام دوستان عزیز ذخیره تخمک من خیلی پایین (زیریک اومده) و یک لوله ام به خاطر بارداری خارج رحمی بسته شده قراره آی وی اف کنم می ترسم با آی وی اف ذخیره تخمکم صفر بشه (یکی از پزشکان می گفت احتمال نتیجه بخش بودن آی وی اف کمه) می خواستم ببینم برای بالا بردن ذخیره تخمک چیکار میشه کرد؟

متاسفانه کاری نمیتونی بکنی .خودمم مشکل داشتم و به هر دری زدم فایده نداشت

چند سالته اصلا بچه نداری؟

اگه دیدی با کامنتم مخالفت کردی و جوابتو ندادم یعنی حوصله بحث ندارم😇 آره اصلا هر چی شما میگی درسته😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

متاسفانه کاری نمیتونی بکنی .خودمم مشکل داشتم و به هر دری زدم فایده نداشت چند سالته اصلا بچه نداری؟

نه خیلی ها با این روش هایی ک پیام قبل دادم  باردار شدن 

انشالله مشکل شما هم برطرف میشه 

مگه تعداد تخمک ها از ابتدای تولد یه میزان مشخصی نیست؟ یعنی چجوری می شه زیادشون کرد؟

نمیشه زیدشن کرد به هیچ وجه .فقط با ورزش و اصلاح سبک زندگی میشه کیفیتشون خوب کرد

محال است خداوند آرزویی در قلبت قرار دهد که برایش تدارک ندیده باشد

ان شاءاله ای وی اف موفقی دارید نکران نباشید..اگه تهرانید برید مرکز مام..بهترین مرکز خاورمیانه هست..دکتر لاهوتی..دکتر نصر..اونجا هستند..برید پیش لاهوتی..من اونجا دیدم حتی از خوزستان پا شدن اومدن

لطفا لایک نکنید مگر در مواقع نیاز

خیلی ممنون از نظرات دوستان گلم .... بعد از بارداری خارج رحمی اینجوری شد.‌‌....من شنیدم تو طب سنتی میشه یه کارایی کرد.......من الان ابن سینا پیش دکتر عطایی میرم ...کسی این دکتر را می شناسه؟منم همونجا بعد از ویزیت بار اول فرستادن

ان شاءاله ای وی اف موفقی دارید نکران نباشید..اگه تهرانید برید مرکز مام..بهترین مرکز خاورمیانه هست..د ...

ممنون از راهنماییتون دوسه ماه اونجا رفتم البته پیش یه دکتر دیگه ای هزینه هاش خیلی بالاست برای یک سونو گرافی ۷۵۰ تومان هزینه گرفتند

ممنون از راهنماییتون دوسه ماه اونجا رفتم البته پیش یه دکتر دیگه ای هزینه هاش خیلی بالاست برای یک سون ...

بله هزینه هاش بالاست متاسفانه..الان که هی دارن می گن برا طرح فرزند اوری ناباروری رو هم بیمه تحت پوشش قرار می ده و...خبری نیست؟

لطفا لایک نکنید مگر در مواقع نیاز