2733
2734

به عدد روی ترازو نیست به درصد چربی و عضله هست. من ۱۷۴‌ام و وزنم ۶۷ عکسمم تو پست دیشب هست که نوشتم پیرسینگ ناف و... اینا

اگر توهین کردی اینو بدون که جوابت رو می‌گیری پس ناراحت نشو. احترام هرکسی دست خودشه و خودش باید احترام بخره واسه خودش. آدمایی که عزت‌نفس ندارن فکر می‌کنن اگر کسی از حق خودش دفاع کنه و درمقابل توهین سکوت نکنه، گستاخه. ولی بدون گستاخ نیست شاید تو عزت‌نفس نداری فقط.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۷۰.۷۲

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
2731

۶۰میخام😪

کاربری سوممه.نی نی یار این دفعه بترکونی حلال نمیکنم (بدون هیچ دلیل)پیج ابجیمه ممنون میشم حمایتش کنید. پیج روبیکا مشاور ارشد سلامت ، لاغری و پوست و مو@style_____fit /rubika.ir/joing/CHHJGDBC0NZCWVHDBXZEYPRHKJXASQJX
2740
امروزچقدتاپیک قددیدم فک کنم فقط من زیر۱۷۰باشم🙁

قد مهم نیست تناسب مهمه الان بیشتره کسایی ام که قدشون بالای ۱۷۰ عه لاغرن که به نظرم اصلا قشنگ نیستتتت

رژیم افزایش وزن میگیری؟من با شربت راسیپو پودر انترامیل ۵ کیلو فعلا اضافه کردم تو یه ماه ولی خیلیبی م ...

تازه شروه کردم میخام باشگاه برم‌برا بدنسازی 

قیمت این شربت که میگی چقدره عزیز؟ 

خوب باشی خوبم بد باشی بدتر💯