2733
2734
عنوان

شیر نخوردن نی نی

67 بازدید | 19 پست
نوزادم هفت روزشه اصلا هم سینمو نگرفت،حتی وقتی گشنگی دادم بهش،ولی سینمو میدوشم تو شیشه میدم،(میدونم که شیشه بده ولی چون زردی گرفت مجبورشدم ،دکترش گفت اگه با قاشق شیر بدی زردیش بالا میره باید حسابی سیرش کنی)میخوام شیر دوش برقی بگیرم ،بنظرتون با شیر دوش بازم سینم خشک میشه؟؟الان با سرنگ با کلی درد سینمو میدوشم،

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حتما به زور بده بخوره زردیش نره بالا مراقب باش . بزن مف پاش شیر بدوش تو دهنش همه نی نیا همینن عزیزم صبوری کن سعی خودتو بکن حتما بدی
"من آغوش به روی تمام انرژی های مثبت می گشایم و در پی تغییرات مثبت در زندگی هستم".
شیر خشک بده بهش زردیش بیاد پایین . یچه خودمم زردی داشت دیدم پایین نمیاد مجبور شدم شیر خسک دادم سه روز با اینکه دکترم دو روز قبل گفته بود ولی میترسیدم نمیدادم . به دوستم هم گفتم بده شیر خشک نره بالا نداد الان مجبور شدن یدن رفته بالا طفلی زردیش
"من آغوش به روی تمام انرژی های مثبت می گشایم و در پی تغییرات مثبت در زندگی هستم".
عزیز سعی خودتو بکن با پوزیشن های مختلف بهش شیر بده بزار رو بالش سینتو بزار دهنش. با شیدوش دستی بکش شیرتو با قاشق یا با سرنگ بده نزار به شیشه عادت کنه. با سرنگ 5 سی سی حجم زیادی رو می تونی بدی.
2706