2752
2734
عنوان

کمک کنید لطفا جواب کشت ادرار

162 بازدید | 18 پست

سلام توی ۲۸هفته بارداری هستم 

کلیه ام شن داره 

برا تشخیص عفونت ادراری آزمایش کشت ادرار دادم

کسی میدونه rbc بالا ممکنه خطرناک باشه برای بچه یا نه؟ 

+++Blood  pos

Color  amber

App  semiturbid

Protein  trace

Bactri rare

Wbc 0-1

Rbc 30-35

کشت ادرارمم منفی 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

عزیزم حتما فردا به دکتر مراجعه کن. دفع خون داری و همچنین دفع پروتیین

اره بخاطر شن ریزی هفته پیشمه ک تشخیص هماچوری دادن.اما طی ۶روز یهو rbc از ۴ رسیده ۳۰ ۳۵...چرا؟؟ نگرانم

2731
حتما شن ریزه ها حرکت‌کردن

اره هفته پیش این اتفاق افتاد ک بعدش دردش آروم شد و تا الان اکی بود فقط ادرارم قطره ای بود..دکتر کلیه برام کشت ادرار نوشت ک ببینه عفونت ادراری دارم ک نداشتم.. اما اگrbc آنقدر رفت بالاااااااااا.... خیلی نگرانم.. نظرب راجع ب rbc نداری؟

اره هفته پیش این اتفاق افتاد ک بعدش دردش آروم شد و تا الان اکی بود فقط ادرارم قطره ای بود..دکتر کلیه ...

خب میگم‌عزیزم حرکت کردن و خراش ایجاد کردن دلیل دفع زیاد rbc هم همین خراش هاست. هفته پیش حرکت کردن دیگه ثابت نشدن که باز حرکت میکنن به هر حال تو مجاری هستن

خب میگم‌عزیزم حرکت کردن و خراش ایجاد کردن دلیل دفع زیاد rbc هم همین خراش هاست. هفته پیش حرکت کردن دی ...

اهان

خب الان کاری نمیشه کرد؟؟ ممکنه برا بچه خطرناک باشه؟؟ مربوط ب غلظت خون نیس؟؟ آخه تو استراحت نسبی هستم میترسم خونم غلیظ شده باشه.. ممکنه؟ آسپرین ۸۰ هم میخورم

اهان خب الان کاری نمیشه کرد؟؟ ممکنه برا بچه خطرناک باشه؟؟ مربوط ب غلظت خون نیس؟؟ آخه تو استراحت نسب ...

نه ربطی به غلظت خون نداره نگران نباش. فقط دفع پروتیین هم داری باید خیلی حواست به اون باشه

مسمومیت حاملگی . کلیه خودت هم داغون میشه

آهان توکل بر خدا.

میگم ممکنه این دفع پروتیین برا همون شنریزه باشه؟؟

آخه دقیقا همون شبی ک دردم گرفت و شن حرکت کرد اون شب جواب ازمایشم دفع پروتیین ۳+ رو نشون داد...ک ی هفته بعد باز آزمایش دادم خوب شد اما باز بعد ۶روز ب مقدار کم دفع پروتیین داشتم