2737
2734
عنوان

شوهرم میگه عروس گرفتیم..

205 بازدید | 11 پست

تو نباید کار کنی باید بشینی عروس کارها رو بکنه منم گفتم مگه کلفته وا این چه طرز فکریه میگه بیا! اگه بد عادتش نکردی .‌ میگم چی میگی حالت خوبه؟!

استرس گرفتم به خدا پسرم بزرگه می ترسم همش این دنبال حاشیه و فتنه باشه خودشم دست به استکان نمی کنه تو اوج مریضیم باید اوامر آقا رو اطاعت کنم ... یعنی مطمئنم به خاطر من نمیگه قصدش فتنه گریه ... بیچاره پسرم چکار کنم 

عجب خاله زنکیه 

چیکار داره به این کارا😑😑😑😑

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کلا آدمایی که خودشون بنجلن فقط از بقیه توقع دارن‌.این تفکر واسه همچین آدماییه.البته معذرت😑

شما باید روش درست و به پسرتون یاد بدین مرتب که ملکه ی ذهنش بشه.حرفای مادرا خیلییییی واس پسرا تاثیر گذاره

2731
محلش نده عروس گناه داره تورو خدا ب عروساتون سخت نگیرید بخدا با هزار امید میان تو خانواده هاتون افسرد ...

نمیدونم  چرا یه سریا خیلی از عروس دامادا توقع دارن انگار مثلا عروس داماد عاشق اونان.متوجه نیستن که عروس داماد ازدواج کردن که زندگیه مستقل خودشونو تشکیل بدن نه اینکه سرویس دهی به دیگران

هرکسی فقط در برابر زندگی خودش مسئوله

2740
کلا آدمایی که خودشون بنجلن فقط از بقیه توقع دارن‌.این تفکر واسه همچین آدماییه.البته معذرت😑 شما بای ...

آره حرفت خیلی حقه آفرین آدمای بی خاصیت شگردشون اینه که فقط دیگران باید در خدمتتون باشن در حالی که خودشون همش حواسشون هست که مبادا به کسی رو بدن

شوهرت مادر شوهر بازی در میاره چرا !!!!!!  پدرشوهرا مگه نباید گوگولی و مهربون باشن !؟!؟!

همون دیگه خودشو هم مادر شوهر می‌دونه هم پدر شوهر ... یعنی بنده اصلا وجود خارجی ندارم ... تیپیکال خودشیفتس

نمیدونم  چرا یه سریا خیلی از عروس دامادا توقع دارن انگار مثلا عروس داماد عاشق اونان.متوجه نیستن ...

ذات خراب متاسفانه امیدوارم این فرهنگ جا بیوفته و خانواده ها یکم درک کنن بچه ها رو مخصوصا اول ازدواج بابا بزارید خودشون پیدا کنن یکم زمان بدید بهشون بخدا با محبت همه چی درست میشه شما بزرگترین با رفتار درست و محبت بهشون یاد بدید احترام رو