2737
2739

آره ولی برگه کنارم نی

فرشته_نگهبان ..سودای قبل از مرگم..نمیزارم هر کسی عصبیم کنه..ولی دنیا همینجوریش بی رحمه..بیایین برای همه دیگر غیر قابل تحمل ترش نکنیم لطفن..اگ حس کردی با خراب کردن کسی بردی..بدون اول خودتو خراب کردی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کج

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا رو مثل آدما فرض نکن. برای اون زمان مهم نیست. زمانش که شد، خودش خواسته ات رو بهت میده.زندگی من منشا تمام اتفاقای خوب دنیاست❤خدایا شکرت❤بعد ی سقط و یک سال اقدام بیبی چکم دوروز مونده ب ولادت پیامبرمون مثبت شد خدایا خودت مواظب تودلیم باش💚1402/9/7رفتمNT فندقم 12هفته و2 روزش بود و سالم،دکترم احتمال داد دختره❤خدایا شکرت

0.06 ثانیه

از پل نامردان عبور نکن بگذار آب تو را ببرد....از ترس شیر به روباه پناه نبر بگذار شیر تو را بدرد....ببر باش و دردنده اما از کنار آهویی بی پناه به آرامی گذر کن....کوروش بزرگ

1 ثانیه 100 میلی ثانیه حساب میشه نه 1000

از پل نامردان عبور نکن بگذار آب تو را ببرد....از ترس شیر به روباه پناه نبر بگذار شیر تو را بدرد....ببر باش و دردنده اما از کنار آهویی بی پناه به آرامی گذر کن....کوروش بزرگ
2738