2733
2734

سلام دوستان ۳۵ هفته و ۵ روزمه و درد پریودی دارم هی میگیره ول میکنه. دکتر هیوسین داده میخورم ولی هیچ فایده ای نداره میترسم برم بیمارستان و معاینه کنن و بچه دنیا بیاد

اگه بچه دنیا بیاد ریه هاش کامله؟ امپول ریه هم نداد بهم

وزنشم دیروز سونو بودم نزدیک ۲۷۰۰

دخترام دنیامن❤️❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
اگه فقط در حد پریود که میگیره ول میکنه باشه و با بلند شدن و نشستن تموم بشه درد کاذبه. اولین روز رو د ...

من از دیروز این درد رو دارم البته درد میگیره ول میکنه لحظه ای ک میگیره شکمم سفت میشه حالت انقباض

دخترام دنیامن❤️❤️
با معاینه که بچه دنیا نمیاد بهتره بری ممکنه انقباض داشته باشی اونا همه تلاششون میکنن بچه رو بیشتر نگ ...

اتفاقا بچه اولمم با معاینه دهانه رحمم باز شد و ۸ ساعت بعدش زایمان کردم🤦‍♀️

دخترام دنیامن❤️❤️
من از دیروز این درد رو دارم البته درد میگیره ول میکنه لحظه ای ک میگیره شکمم سفت میشه حالت انقباض

البته من تجربه ی خودمو توی هردوبارداریم میگم. بعد یک هفته از شروع دردهای کاذبم بچه هام بدنیا اومدن. چون من سر پسرم رفتم یه شهر دیگه واسه زایمان بخاطر همین این مورد رو خیلی در نظر گرفتم. طبیعی هم زایمان کردم.

دیگه زمان زایمانت بوده وگرنه.که منم ده بار معاینه کردن دریغ از ی سانت تازه چهل هفته بودم

همتا اسم خـودمه♥

ان اس تی بدی مشخص می شه انقباض داری یا نه باید به دکترت اصرار کنی امپول ریه بده من زایمانم ۳۷ هفته است دکتر امپول ریه داد بعد سعی کن استراحت کنی هرچی بیشتر بچه بمونه بهتره دکتر می تونه بهت دارو بده انقباضا قطع بشه