2737
2734

منمممممم

دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس   دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اپن روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓لعنت ب اونشب ک تاصبح گریه میکردم😓دیدی فراموش نشدی عشقم...امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم دلم گرفت بی مادری بد دردیه

اینم هست گلم منم چندین ساله پدرو مادرم رو از دست دادم داغشون تازه اس

تولد دخترم  هستی بزرگترین معجزه زندگیم بود،خدایا شکرت که منم بالاخره مامان شدم 😍
2738
زندگی خیلی بی رحمی...

آره خیلی

کاش اصلا به این دنیا نمیامدیم

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
چند سالته امیدوارم سنت کم نباشه مثل من

سی سالمه 18سالم بود ازدواج کردم اندازه پنجاه سال تجربه کسب کردم از زندگی تنها دلخوشیم دخترمه

تولد دخترم  هستی بزرگترین معجزه زندگیم بود،خدایا شکرت که منم بالاخره مامان شدم 😍
خدابیامرزه برمن زنده هستن ولی منوبچه ی خودشون نمیدونن

ممنون گلم...والی چقدر بد نادیده گرفتن والدین خیلی غم بزرگترین هست خدا بهت صبر بده ودلشون رو نرم کنه برات