2733
2739
عنوان

لکه بینی تو بارداری ۳‌ماهه اول

118 بازدید | 17 پست

سلام خانما من ۷ هفته و ۵ روزم بعد رفتم یکم پیاده روی لکه بینی دارم دو روزه چون به تعطیلات خورد رفتم بیمارستان بعد من هنوز برای سونو قلب بچه نرفتم اخرین سونو رو ۵ هفته رفته بودم دیشب ماما بهم گفت چرا ۵ هفته بچه ات قلب نداشت تو سونو نیس گفت احتمالا بچه ات قلب نداره بدنت داره دفعش میکنه اخه من که خونریزی شدید ندارم در حدلمه بینی هست بعدشم بچه مگه ۵ هفته قلبش تو سونو نشون میده شیاف داد بزارم تا فردا برم سونو خیلی میترسم چیکار کنم

حرف بیخود زده استرس نده به خودت ک استرس خیلی بده انشالله صحیح و سالمه

من... کو؟  مرا خبرنیست،، اگر مرا دیدی سلام برسان💔 سخته مامانتو و بچتو تو فاصله چهل روز از دست بدی... اگه تونستی واسه مامانم یه فاتحه بخون🙏🙏

عزیزم گاهی تو هفته پنجم نشون میده

تا هفته نهم وقت هست برا تشکیل قلب

انشاله خیر باشه

فردا حتما برو سونو واژینال

امروز سونو شکمی انجام دادی؟

من روزهای سختی رو گذروندم تا پای مرگ رفتم و برگشتم،هنوزم روزهای سختم تموم نشدن،برام دعا کنید،سلامتی میتونه معجزه زندگیم باشه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزم گاهی تو هفته پنجم نشون میده تا هفته نهم وقت هست برا تشکیل قلب انشاله خیر باشه فردا حتما برو ...

امروز همه جا تعطیل بود فردا میرم سونو شکمی سونو واژینال میگن خطر داره ک

2738
امروز همه جا تعطیل بود فردا میرم سونو شکمی سونو واژینال میگن خطر داره ک

من دکترم راه به راه سونو واژینال میکرد برام

من شنیدم خطری نداره

من روزهای سختی رو گذروندم تا پای مرگ رفتم و برگشتم،هنوزم روزهای سختم تموم نشدن،برام دعا کنید،سلامتی میتونه معجزه زندگیم باشه

برای یکی ممکنه ۵ هفته نشون بده برای یکی ممکنه ۸ هفته نشون بده 

الان دیگه بری سونو تشکیل شده و نشون میده 

برای لکه بینی هم بهت فشار اومده حالا یا بخاطر پیاده روی یا کار خونه،  بهتره استراحت کنی و فشار به خودت نیاری شیاف هم موقع خواب استفاده کن 

برای یکی ممکنه ۵ هفته نشون بده برای یکی ممکنه ۸ هفته نشون بده  الان دیگه بری سونو تشکیل شده و ...

اره احتمالا ولی خیلی منو ترسوند منو شوهرم دیشب تا الان عزا گرفتیم

اره احتمالا ولی خیلی منو ترسوند منو شوهرم دیشب تا الان عزا گرفتیم

استرس و ناراحتی خوب نیست  

فقط استراحت کن دراز بکش و تغذیه مناسب داشته باش و اسید فولیک رو حتما بخور 

شیاف هم تا وقتی لکه بینی قطع بشه استفاده کن 

2706