2752
2734
عنوان

خونه مادر شوهر؟ یا مستقل؟؟

280 بازدید | 18 پست

سلام لطفا راهنماییم کنین 

اول اینکه من نامزدم هنوز به درآمد خوب نرسیده و خونه ای که داره تو ساختمون مادرشوهرم ایناست 

ولی اون خیلی فول آپشنه

مثلا بالاشهره .متراژ بالاست . دکوراسیون داخلی خودم نظر دادم و کاملا می‌پسندم. نزدیک به محل کار نامزدم و خونه مامانم اینا هم هست ولی تنها مسئله م نزدیکی به خانواده همسرمه

البته من پیش مادرشوهر بودن برام سخت نیست 

چون دبیر و مشاورمم بودن و خیلیییی با هم خوبیم از بچگی هم عین خاله هام بوده باهام و همیشه تو بحث های کوچیک هم طرف منو می‌گرفت و حتی چند ماه پیش برای یه مناسبتی دستبند طلاشو فروخته بود و داده بود به نامزدم که برا مت هدیه بگیره ...خلاصه که خیلیییی مریم باهم و پایه ست

اما اگر هم بخوام مستقلبشم میدونم اصلا دخالت نمیکنن و ناراحت نمیشن اتفاقا کمک هم میکنن بهمون

ولی خب واقعیت اینه که نامزدم بخاطر شرایط مالیش منطقه خیلی خوبی نمیتونه خونه پیدا کنه و مجبوریم از خرج عروسیمونم کم کنیم بخاطرش و من اینم نمیخوام 

نامزدم گفت هر چی تو تصمیم بگیری و الان من بلاتکلیفم 

مشاورمم گفت مستقل باش ولی من نمیدونم چیکار کنم؟؟

برو طبقه بالاشون

تا جایی که میتونی برو

تا بتونی قشنگ مستقل بشی

فقط حد و حدود رفت و آمد از اول تعیین کن..و بیشتر از نهایت هفته ای یک بار و درحد دوساعت نرو و روشون و باز نکن که بیان خونت ..حتما با تماس قبلی برو 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

نظر منو بخوای میگم مستقل

یعنی حتی اگه گزینه هات بودن زندگی خونه مادر شوهر یا زندگی تو یه نقطه دور افتاده بدون امکانات من بازم گزینه دوم رو ترجیح میدم

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
حتی اگه خونه کوچیک باشه و بدبختب داشته باشه مستقل قطعا

چرا؟

آخه خودمو میشناسم و میدونم با خونه کوچیک و اینا نمیتونم دووم بیارم زود قاطی میکنم ولی نزدیک خونه مادرشوهرم باشیم پدرشوهرمم هوای همسرمو داره از بابت هزینه ها اونطوری دیگه منم تو رفاهم یکی دو سال دیگه هم همسرم مستقل میشه و این خونه رم میفروشه یکی بهترشو میتونه بخره و مستقل شیم 

بنظرتون این درست تر نیست؟

مستقل باش  مستقل باش مستقل باش

آخه نامزدم هنوز دانشجوعه به درآمد خوی نرسیده چطور مستقل باشیم 

دو تامونم تقریبا تک فرزندیم خانواده هامون خیلی ۶وامونو دارن تو هزینه ها نمیزارن که مستقل شیم بابای من گفت اگر خونه عمو(پدرشوهرم) نری میای پیش خودم 

بهرحال پیش یکی باید بریم