2733
2739
عنوان

تو مثل داداشمی

429 بازدید | 29 پست

سلام

وقتتون بخیر

میخواستم از کاربران کمک بگیرم برای داداشم

راستش داداشم سه سال از بنده بزرگتر هستند

ایشون وقتی وارد دانشگاه شدند عاشق همکلاسی خودشون شدند .

ولی هرچقدر اصرار میکردند که خانواده پا پیش بزاره

بابام قبول نمی‌کرد می‌گفتند تو هنوز بیست سالت نشده هنوز نه شغل داری نه ماشین حتی سربازی نرفتی ابجیتم کنکور داره و...

خلاصه سه سال باهم بودند ، دختر هم کاملا قابل تایید بود و با اصل نسب ، خلاصه گذشت و بعد سه سال اندی آخر جدا شدند ، و روزی که داداشم داشت می‌رفت سربازی گفت سارا ( همون دوست دختر سابقش) عقد کرده .

البته بابا سال آخر دانشگاه گفتند بریم خاستگاریشون ولی داداشم گفت دیگه دیر شده و ما فکر کردیم سارا عقد کرده ولی اینطوری نبود .

الان حدود ده سال میگذره و داداشم بیست هفت ساله هستند

و موضوع از اینجا شروع میشه که دختر عموم دوسال از داداشم کوچک تره و از همون بچگی همه این دوتا رو برا هم داشتند

جوری که الان هر دو سه ماهی تو شهر میپیچه این دوتا با هم عقد کردن و همه از ما گله میکنند که چرا نگفتیم به کسی

زهرا( دخترعموم) خیلی از خانواده شناخته شده و با اصل نسب هستند ، پزشکم هستند

ادامه اش رو نوشتم الان میزارم لطفا کمک کنید 

و خب وقتی ایشون پزشکی قبول شدند داداشم با سارا بودند و زهرا که ریپلای میزد یا توجه میکرد و... واکنشی نشان نمی‌داد و حتی هاید میکرد

خلاصه پارسال وقتی از سربازی برگشتند ما  رو مخ داداشم کار کردیم و به صورت سنتی مامانم زنگ زدند و زن عموم گفت ما که از خدامونه از علی کی بهتر از همه بیشتر قبولش داریم عمو هم خیلی دوستش داره و مطمئنند راضیه ولی بازم خود زهرا مهمه ازش بپرسیم بعد میگیم نتیجه رو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حدود دو ماه بعد مامانم زنگ زد نتیجه بگیره زن عموم گفت 

ما که بهتر از علی کسی رو نداریم ولی زهرا میگه ما از بچگی با هم بزرگ شدیم و مثل داداشم میدونمش الان بهم زنگ بزنه بگه بریم قله قاف هم بدون هیچ سوالی باهاش میرم ولی مثل داداشمه نمتونم به چشم همسر ببینمش 

زن عموم گفتند به علی بگید دو ماه با زهرا برند بیرون برند کافه و... علاقه به وجود میاد و...

ولی داداشم الان حدود ده ماه گذشته دیشب که باهاش صحبت کردم گفت میترسم برم نزدیک و باز بگه نه و من نابود بشم وگرنه زهرا خیلی دختر خوبیه 

و خب زهرا یکسری رفتارها داره که آدم نمی‌فهمه از سر علاقه هست یا نه حس خواهرانه 

مثلا اگر یکجا کل پسرهای فامیل باشند ، زهرا کنار داداش منه و با هم صحبت میکنند و می‌خندند و نگاه بقیه پسرا نمیکنه یا همش با هم میخندند ، یا تو خونه هیچکس کمک نمیکنه یا کم ولی دیشب ک خونه ما دعوت بودند سفره پاک کرد و ... یا مثلاً مشکلی تو پانسمان و... داشته باشه از داداشم می‌پرسه ، داداشم پرستاره ، درصورتی که دوربرش پر از پزشکه و می‌تونه از همونا بپرسه

و کلی رفتارهای متفاوت 

من میدونم از نظر خانواده داداشم مورد تایید هست

2731
2740

چون کل شهر اخلاق و رفتار داداشم رو قبول دارند و آدم پاکیه برا همون عموم هم خیلی قبولش داره حتی از پدرم بیشتر به کرات گفتند دوستش دارند 

اما دخترعموم نمیدونم واقعا حسش به داداشم خواهرانه هست یا نه برا ناز کردن گفته 

آخه زهرا یکدفعه بهم گفت دوست ندارم سنتی ازدواج کنم می‌خوام قبلش چند دفعه با کسی که می‌خوام برم بیرون و شناخت و علاقه کافی باشه 

تا الان کاملا خانواده ها در جریان بودند و فشار می آوردند و حس میکنم برا همون زهرا گفته مثل داداشمه تا نه ما دور بشیم نه جواب نه نه داده باشه 

از طرفی زن عموم گفت برند بیرون باهم و...

میگم نکنه خود زهرا اینجوری فهمونده که مثلا از قبل آشنا بشند و...

خلاصه گیجم از طرفی می‌خوام برا داداشم آستین بالا بزنم تا الان میگفتم دخالت نمیکنم هر موردی میخواد پیدا کنه و... ولی تازگی متوجه شدم به دوستاش و... سپرده یک مورد خوب براش پیدا کنند و میخواد سنتی ازدواج کنه و خب من میدونم زهرا رو دوست داره ولی از جواب نه مجدد می‌ترسه 

می‌خوام یکجوری از علاقه زهرا مطمین بشم .

بنظرتون چجوری میتونم بفهمم واقعا دوستش داره یا نه

چون کل شهر اخلاق و رفتار داداشم رو قبول دارند و آدم پاکیه برا همون عموم هم خیلی قبولش داره حتی از پد ...

چقدر سختش می کنین 

بابا برو مستقیم از خود زهرا بپرس ببین حس واقعیش چیه به برادرتون

....
ولی فکر می کنم شما جدی نیستیدو اون درک کرده.  

تا الان اره زیاد جدی نبودیم و خب زهرا واقعا ایده آل همه هست و خانوادش هرجا نشستند گفتند ما از خودمون داریم و ... و بخش زیادی از حرفهای پخش شده تو شهر تقصیر خانواده عموم هست ولی خب ما جدی نبودیم چون من از حس داداشم مطمین نبودم الان دیشب پرسیدم مطمین شدم دوستش داره ولی نمدونم چ کنم

این ویژگیا یعنی رو داداشت حساب باز کرده 

ولی نمیخواد مستقیم بگه پس کی میای منو میگیری؟

بعد اگر رابطت باهاش خوبه یروز تو خلوتی ازش بپرس دلشو قرص کن که داداشت جدیه 

اتفاقا اون بیشتر شک داره..

من خودمو ادم قوی میدونم چون...‌‌‌‌...‌بقیشو تو بگو ..‌‌‌.......دیدی قوی هستی 😊😊😊 پس تحت هرشرایطی ادامه بده فقط ادامه ......‌
2706