2733
2734
دوست عزیزی که به تناسخ باور نداری لطفا نیا و نظرت و نگو.... دوستان عزیزی که به تناسخ باور دارین لطفا بیان از باورتون به تناسخ بگین
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چی هست تناسخ؟؟
حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
2731
ها ای ک گفتی عی ینی چِه؟
من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .
2738
آره...جدیدا خیلی مد شده...شاید یه جریانی پشتش هست...
حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
میگن اگر تو زندگی دنیا مرد متولد بشی، اما زن نباشی، مریضی های مختلف رو تجربه نکنی، گدا و شاه نباشی، خدا نمیتونه عادلانه تورو قضاوت کنه که بهشتی هستی یا جهنمی! . . خداشون ناتوان و ضعیفه، مجبورن معتقد به تناسخ باشن
بزرگترین تراژدی زندگی مرگ نیست... بی هدف زندگی کردن است
2706