2733
2739

میره مدرسه از دست ادا و اصول معلم و مدیر تا این بچه بیاد درسش تموم بشه دهن خانواده،ها سرویس میشه

اصلا خانواده های ما نمیدونستن کی میریم درسمون چطوره اینقدر مشغول کار و زندگیشون،بودت

حالا هر روز ی برنامه سر خانواده ها در میارن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه تازه زخم خورده موافقه به شدت.باور کن از دست معلم پسرم عصبی و استرسی شدم.خدا لعنتش کنه.بهش خسته نباشید نمیکم.خودمم معلمم ولی اخه معلم اینقدر بی فکر!!!!مرتب انگار ما بایدزندگی رو رها کنیم دنبال چیزلی اجق وجق خانم باشیم

2728
یه تازه زخم خورده موافقه به شدت.باور کن از دست معلم پسرم عصبی و استرسی شدم.خدا لعنتش کنه.بهش خسته نب ...

خب الان شما که معلمی لعنت میکنی همکارتو چه توقعی از بقیه میشه داشت! 

اون معام بنظر خودش داره کار درست رو انجام میده برای بچه ها نه که بخواد اذیت کنه

خب الان شما که معلمی لعنت میکنی همکارتو چه توقعی از بقیه میشه داشت!  اون معام بنظر خودش داره ک ...

بازم میگم خدا لعنتش کنه که تو این گرونی خرج رو دست اولیا میزاره اونم نه یبار از اول شهریور تا الان.همشم الکی.به عنوان یه معلم بهش گفتم خدا لعنتش کنه چون خودم با چیزای دم دستی و ساده به دانش آموزم نشون میدم که هزینه تراشی نکنم.چون ایشون دنبال تجملاته و فک میکنه اینطوری معلم نمونه میشه.شما مشکلی داری!!!!

خب الان شما که معلمی لعنت میکنی همکارتو چه توقعی از بقیه میشه داشت!  اون معام بنظر خودش داره ک ...

نه تنها من داد یه کلاسو دراورده مدیر و معاونم هر چی میگن بهش حالیش نمیشه میگه از کلاسم برید کلاسم خلوت بشه.این انصافه یه معلمه؟؟؟اینطوری داره چیو به بچه من اموزش میده؟؟؟؟؟؟

2740
اها نه من مشکلی ندارم 🤷

جالبه خودشم نمیدونه داره چکار میکنه.یه لیست داده فقط یکبار مصرفاش 300 برا هر دانش اموز شده.حالا من چنبار بهش گفتم چیزای گروهی رو جداگانه بگو تهیه کنیم.حالا اومده میگه یکبار مصرفارو گروهی بخرید.این فقط یه قلم از لیستشه.79 قلم یه لیست 40 قلم یه لیست دیگه داده.یعنی هر کی لیستشو دیده خندش گرفته

نه تنها من داد یه کلاسو دراورده مدیر و معاونم هر چی میگن بهش حالیش نمیشه میگه از کلاسم برید کلاسم خل ...

کلاس دیگه ای تو همون پایه نداره مدرسه بچه رو ببری اونجا ؟ 

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم