2733
2734

سرگیجه ،تب ،سردرد سرفه و.....

چیکار کنم شم ؟؟

مواظب حرفاتون باشید!بعضی وقتا حرفاتون یه نفرو تا صبح بیدار نگه میداره...!....میلی به دوستی با هیچکس ندارم،لطفا درخواست ندید؛ ممنون از درکتون...^^

خوب شم ✓✓

مواظب حرفاتون باشید!بعضی وقتا حرفاتون یه نفرو تا صبح بیدار نگه میداره...!....میلی به دوستی با هیچکس ندارم،لطفا درخواست ندید؛ ممنون از درکتون...^^

من گرفتم 

دو هفته طول کشید

تازه یکم بهتر شدم

موسیقی بهتر بِ نظر میاد وقتی آهنگ احساستو توصیف میکنه🎶💜 زندگی همچون نت های موسیقی بالا و پایین دارد،گاهی آرام و دلنواز،گاهی سخت و خشن،گاهی شاد ورقص آور،گاهی پر از غم💜 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من گرفتم  دو هفته طول کشید تازه یکم بهتر شدم

میشه علائمتم بگی ؟؟

2731
2740
میشه علائمتم بگی ؟؟

اولش فقط تب بود

بعدش بدن درد و گلو درد 

موسیقی بهتر بِ نظر میاد وقتی آهنگ احساستو توصیف میکنه🎶💜 زندگی همچون نت های موسیقی بالا و پایین دارد،گاهی آرام و دلنواز،گاهی سخت و خشن،گاهی شاد ورقص آور،گاهی پر از غم💜 
من دو هفته اس درگیرم 

علائمتم میشه بگی ؟

بهتری الان ؟

من امروز گوشم درد می‌کنه و لرز میکنم فکر کنم دارم مریض میشم

اره احتمالا زود برو دکتر 

عزیزم منم گرفتم رفتم د‌کتر بهم امپول سفرا زد با ویتامین

بعد کپسول ازرتمایستین داد 

من خودمم به خریدم با عناب 

نصف به روباچند دونه عناب ویک قاشق غ خ هشت تخم

ریختم تویه قابلمه پراب کردم بعداب نصفه شد ریختم

مخلوط کن بعد بایه قاشق عسل خوردم روزی دوسه بار

میخورم زود خوب شد مخصوط گلو دردم وسرفه

تجربم به دخترایی میگم که هنوز ازدواج نکردن تصمیم خیلی سختیه حرف یه عمر زندگیه نگین به پدرومادر شما نمیفهمید،نگین خودمون بهتر میدونیم؛نگین ماعاشق هم هستیم،سرشون داد نزنین ،قهر نکنین بدونید اونا پدرومادرن بهتر میدونن اگه راضی نیستن بااون شخص ازدواج نکنید چون دوران عاشقی کوتاه بعدا میفهمید که اون شما بودین که نمیفهمیدید اون وقت دیگه دیره کاش زندگی دنده عقب داشت🥺😭😭😭

ببین این مخلوط

تجربم به دخترایی میگم که هنوز ازدواج نکردن تصمیم خیلی سختیه حرف یه عمر زندگیه نگین به پدرومادر شما نمیفهمید،نگین خودمون بهتر میدونیم؛نگین ماعاشق هم هستیم،سرشون داد نزنین ،قهر نکنین بدونید اونا پدرومادرن بهتر میدونن اگه راضی نیستن بااون شخص ازدواج نکنید چون دوران عاشقی کوتاه بعدا میفهمید که اون شما بودین که نمیفهمیدید اون وقت دیگه دیره کاش زندگی دنده عقب داشت🥺😭😭😭
عزیزم منم گرفتم رفتم د‌کتر بهم امپول سفرا زد با ویتامین بعد کپسول ازرتمایستین داد  من خودمم ب ...

خبلی ممنون ازت ❤️

2706