2733
2734
عنوان

دوره ادمینی رفتم چطور کار پیدا کنم

1010 بازدید | 14 پست

دوره ادمینی خریدم کلی نمونه کار آماده کردم ولی هنوز نتونستم پروژه بگیرم واسه ادمینی هم سابقه کار میخواد چیکار کنم

🍃برای خودت همه چیز باش☄🌟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم از کجا خریدی و چقدر هزینه کردی؟ من میخوام برا پیج خودم یاد بگیرم سخته؟ 

دوره ادمینی دیدوگرام  قبلا ۱۵۰۰ خریدم الان تو سایتش ۸ ت بود فک  کنم آسون بود من صفر بودم همه چی رو یاد میده

🍃برای خودت همه چیز باش☄🌟
عزیزم از کجا خریدی و چقدر هزینه کردی؟ من میخوام برا پیج خودم یاد بگیرم سخته؟ 

من از یوتوگرام دوره گرفتم خودشون هم کارفرما معرفی کردن 

یوتوگرام هم معتبره مثل دیدوگرام تا چند وقت دیگه سئو میشه 

الان ۷ماهه دارم کار میکنم دوره هاشونم عالیه 

خواستی کمکت کنم تلگرام بهم پیام بده

@Ma_h_3a

2738
دوره ادمینی دیدوگرام  قبلا ۱۵۰۰ خریدم الان تو سایتش ۸ ت بود فک  کنم

چطور میگفتند بعد ازتمومیه دوره تو سایت دیدیوگرام میزارنتون تا۳ماه بهت پیشنهاد کارمیشه وشما دنبال کارمیگردید!

چطور میگفتند بعد ازتمومیه دوره تو سایت دیدیوگرام میزارنتون تا۳ماه بهت پیشنهاد کارمیشه وشما دنبال کار ...

من هنوز ادیت حرفه ای بلد نیستم دارم تمرین میکنم  واسه همین پروفایلم رو تو سایت نزاشتم ولی کار پاسخگویی دایرکت و کامنت میتونم و ادیت ساده 

🍃برای خودت همه چیز باش☄🌟

سلام به تو دوست گلم💫

🔴هنوزم داری دنبال یه کسب و کار میگردی که توی خونه فقط و فقط با گوشی توی دستت بتونی کسب درآمد کنی؟🤨

🟢سنت زیر سن قانونیه یا دانش اموزی و سابقه کاری نداری؟🤕

🟣خانوم خونه داری یا دانشجویی وقتت پره و نمیتونی کار بیرون از خونه انجام بدی؟😖

پس بیا این جا تا بهت بگم یه فرصت شغلی جدید بدون محدودیت دارم برات 😍

🔸️کار توی منزل به صورت پاره وقت با درآمد و تسویه حساب روزانه😇

یه تعداد خانوم و آقا میخوایم از هر جای کشور که هستی فرقی نداره 😉

برای کار :

🔹️پاسخگویی 

🔹️ادمین اینستاگرام 

🔹️ادمین تلگرام 

🔹️و جذب نیرو

🔺️همه آموزش هامون به صورت رایگان در اختیارتون قرار داده میشه و نیاز به سابقه کاری نداری🥰

💢کارمون پشتیبانی ۲۴ ساعته داره برای راهنمایی و اموزش😃

⚪مخصوص خانوم های خونه دار و دانشجو ها و دانش آموز ها و کسایی که شرایط کار بیرون از خونه رو ندارن 😆

🔰اینم بگم که خودم تجربه کاریشو دارم و تو این کار هستم و حسابی راضی بودم☺

🟡این فرصت طلایی رو از دست ندید و به راحتی توی منزل فقط با یه گوشی کسب درآمد کنید 🤩

جهت استخدام و کسب درآمد عدد یک رو به  ایدی تلگرامی زیر بفرستید:                      Zebardast5656

ببین تو دیوار و ...حتی اونایی که میگن سابقه میخوان تو رزومه و نمونه کارات رو بفرست از کارت خوششون بیاد بیخیال سابقه میشن

اما یکی دو روزه نمیشه

روی صحبتم با استارتر هست نه شما دوست عزیز ..وقتی با هم راجب چیزی موافق نیستیم و بحثی میکنیم بهت توهین نمیکنم فقط داریم بحث میکنیم قضیه رو ناموسی نکنید تو رو خدا..جنبه بحث داشته باش..انقدر واسه چیزای بی ارزش قسم خدا ندید..اسم کاربریم رو دوس داشتم این بزارم وگرنه املام خوبه خانم معلم🙂مخالف صد در صد ازدواج فامیلیم چرا؟ برای فهمیدم جوابش یه سر برو بخش اعصاب کودکاندوست عزیزی که لطف میکنی وارد تاپیک من میشی : لطفن به کلمات و لحنت خیلی توجه کن عزیزم ، درسته تاپیک زدم و نظر خواستم اما دلیل نمیشه شما به خودت اجازه استفاده از هر ( لحن و کلماتی ) رو بدی، من مسئول عقده های کسی نیستم ، پس از اونجا که هیچکدوم اعصابمون رو از سر راه نیاوردیم ،بیخیال تاپیک من بشو و برو♥️🌹❤️دوستدار اعصاب خود و دیگران
2706