2737
2734

عرق خارشتر، دلستر، اب و هندوانه و خربزه ..‌ طناب زدن و تحرک..

چرا دفع نمیشه؟

گیر کرده توو حالب ،

سنگ شکن هم‌نمیکنن 

چیکار کنم خیلی اذیت میشم😭

لطفا برای رسیدن به♥️عشقم♥️صلوات بفرستین.ممنونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یک هندونه کامل رو بذار داخل قابلمه باکمی آب بجوشون خوب له شد همشو صاف کن ابشوبخور

با پوست؟؟؟ 

نمیتونم 

همینارم داشتم بالا میاوردم . چون معده درد هم دارم کلا زیاد نمیخورم

بابد خودش دفع بشه. اینا زیاد اثر نداره.. فقط مایعات زیاد

خودش چندماهه دفع نشده 

هم درد دارم هم دکتر گفت خطرناکه کلیه تو از دست میدی سریع دفعش کن 

2738

بُن قرمز میدونی چیه؟

اونو باید بپزی از آبش بخوری تفاله و خود علفه بعد از پختن رو طرفی کلیه ت درد داره بزاری و دستمال روش ببندی

از اطرافیانم هر کی خورده رفته و دیگه نیومده

حتی اگر داراییت ۵۰۰۰تومنه امام حسین رو شریک مالت کن برکت رو ببین...به اینصورت که سعی کن حتی هزار تومن هم که شده خرج ارباب کنی مطمئن باش که لذتشو به تمام معنا می بری...هرررر مشکلی داری مداومت کن بر هرروز خوندن زیارت عاشورا(حتی بدون صد سلام و...) بعد میبینی و با تمام بند بند وجودت میفهمی که چی میگم.سکوت کن گاهی سکوت زودتر از هر فریادی جواب می ده ...یه ذکر معجزه گر(برای مسائل مادی و معنوی)#اللهم_بارک_لمولانا_صاحب_الزمان(تجربه شده)...هرروز خواندنِ دعاتوسل 🗝کلیدی ست بر هر قفلی....🔓(امتحان شده).(مواردی که نوشتم رو خودم امتحان کردم چون سالهای زیادی توو فشارهای مالی وزندگی بودم خیلی چیزا رو امتحان کردم)

وای منم سنگ کلیه دارم بدون هیچ دردی رفتم سونو انجام دادم یدفعه گفت دوتا کلیت سنگ داره اصلا پشمام ریخت آب در طول روز کم میخورم زیاد میخورم معده درد میگیرم نمیدونم چیکار کنم بدون درد دفع بشه

خودش چندماهه دفع نشده  هم درد دارم هم دکتر گفت خطرناکه کلیه تو از دست میدی سریع دفعش کن

چند ماه که عفونت میکنه... ازمایشات خوب بوده؟  بخصوص کراتینین نباید بالا بره... شوهرم همین مشکلو داشت البته به یک ماه نکشید عملش کردن. چون آزمایشش بد بود..گفتن خطرناکه

بُن قرمز میدونی چیه؟ اونو باید بپزی از آبش بخوری تفاله و خود علفه بعد از پختن رو طرفی کلیه ت درد دا ...

سنگش ودرد کلیه شو میگم رفته نیومده

حتی اگر داراییت ۵۰۰۰تومنه امام حسین رو شریک مالت کن برکت رو ببین...به اینصورت که سعی کن حتی هزار تومن هم که شده خرج ارباب کنی مطمئن باش که لذتشو به تمام معنا می بری...هرررر مشکلی داری مداومت کن بر هرروز خوندن زیارت عاشورا(حتی بدون صد سلام و...) بعد میبینی و با تمام بند بند وجودت میفهمی که چی میگم.سکوت کن گاهی سکوت زودتر از هر فریادی جواب می ده ...یه ذکر معجزه گر(برای مسائل مادی و معنوی)#اللهم_بارک_لمولانا_صاحب_الزمان(تجربه شده)...هرروز خواندنِ دعاتوسل 🗝کلیدی ست بر هر قفلی....🔓(امتحان شده).(مواردی که نوشتم رو خودم امتحان کردم چون سالهای زیادی توو فشارهای مالی وزندگی بودم خیلی چیزا رو امتحان کردم)
بُن قرمز میدونی چیه؟ اونو باید بپزی از آبش بخوری تفاله و خود علفه بعد از پختن رو طرفی کلیه ت درد دا ...

نه الان شنیدم

ولی همینوخربزه دلستر.. هرکی خورده دفع شده

مالع من انگار هیچی جواب نیست

ازمایش میدم توو ادرارم خون هست، دکتر هم‌میگه خطرناکه

توو این گرفتاریام اینو کم داشتم

2706