2752
2734
معصومه چهلم باباشون هم حوصله قلیون کشیدن دارن من که از این تیپا واقعا بدم میاد بدتر اینکه میگن دلمون با امام حسینه اخه ادمیزاد حداقل یه کم خصلتت رو هم حسینی کن در شان اقاامام حسین باشه
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
دارلینا جان هرکسی با دیدگاه خودش میره نمیشه که همه رو قضاوت کرد ببین یه مثال میزنم مادرمینا رفته بودن کربلا میگفت یه خانم بود تا اخر چادر و اینا سر نکرد کسایی که چادری بودن خیلی بد نگاهش میکردن ولی خیلی عاشقانه زیارت کرد تو اون مدت هم نه با کسی بحث کرد نه کسیو اذیت کرد
24 شهریور.بهترین روز زندگیم.خدایا ممنونم
پارمیدا از اون تعجب انگیزتر میدونی چی بود ؟؟ یه عده که میگفتن واسه امام حسین بوده ! اشکال نداره سخت نگیر تازه پول هم تو خونه نگذاشته بود و خانم رو با دوتا بچه تو شهر عریب گذاشته بود رفته بود !!!
خداحافظ دوستان عزیزم*لبتون خندون، دلتون شاد ،جیبتون پرپول و خوابتون پر از آرامش
مهم اینه روی عربستان کم بشه
گدایان بهر ِ روزی طفل خود را کور میخواهندطبیبان جملگی خلق را رنجور میخواهند ...گمانم مرده شویان راضـی‌ند بـر مُـردن مـردم بنازم مطربان کاین خلق را مسرور میخواهند.
زیارت اداب داره ! اگه واقعا به قصد زیارت میرن زیارت عاشورا میخونن ذکر میگن قرآن میخونن نه اینکه قلیون ببرن با خودشون !
خداحافظ دوستان عزیزم*لبتون خندون، دلتون شاد ،جیبتون پرپول و خوابتون پر از آرامش
2706