2733
2734

پسر ۸ سالم و شوهرم،کارشون فقط ریخت و‌پاش هست،شوهرم اصلا تو کار خونه کمکم نمیکنه،خیلی خسته میشم،کمر درد و پادرد گرفتم،در ضمن کار هم‌میکنم،تو آژانس و سرویس،به درس و‌مشق بچه هم میرسم و پخت وپز و....پسرم هم شلوغ و بازیگوش هست،به زور سر درس میشینه،بالا سرش میشینم همیشه،چند روز پیش به شوهرم میگم کمر درد شدید دارم،با حالت تمسخر گفت ،خدا کمکت کنه😞نمک‌نشناسه واقعا،از صبح تاشب سرپام‌ اینم تشکرشه،انگار نه انگار که بچه ی اونم هست،به هیچ چیز بچه توجه نمیکنه،بچه هم که تنبله والا،اینو بیار،اونو بیار مامان،آب بده،غذامو بذار دهنم😞

خوب نباید گوش ب فرمان بچه باشی بچه هشت ساله بزرگه نود درصد کاراشو باید خودش انجام بده 

اب میخواد بره برداره ... معلومه اگه اینهمه خدمات بدن همه دوست دارن استفاده کنن

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خب سرویس نده بهش جدی بگو تو کاره خونه کمک بده ظرفارو نشور چن روز غذا نپز بگو نمیتونم کلا زیاد ب بدنت فشار نیار دو روز دیگه خدا نکرده کمرت طوری بشه شوهرت و بچت ی لیوان ابم دستت نمیدن پس برای ادم قدر نشناس زیادی مایه نذار حالا اگه فقط خانه دار بودی یه چیزی ولی شاغلم هستی خدایی ظلمه همه کارا رو دوشه توعه نوبتی کن یسری کارهارو

زنه ایرانی از بس خدماته بیش از حد داره توقع مرد هارم بالا بردن فک میکنن زن بلانسبت خدمتکارا جدیدا دنباله زنه شاغلم هستن هم بیرون کار کنن هم خدمات داخله خونه هم بچه داری هم مهمون داریو....در صورتی تو خیلی کشورا اشپزی تمیز کاری و بچه داری با همکاریه زن و مرده

از شوهرت داری مینالی  که کمک نمیکنه و میریزه و.....اون وقت پسرت رو صدبرابر از شوهرت بدتر بار اوردی یعنی چی غذا دهنش میرارم اب میارم براش  و....

پا داره خدا رو شکر از الان مسولیت باید قبول کنه ،حداقل کارای شخصیش رو حودش انجام بده که فردا پس فردا زن گرغت ،یه دختر بیچاره رو هم بدبخت نکنه و بتونه زندگی و خانواده اش رو بچرخونهه 

پسر ها رو لوس و مامانی بار نیارید بزارید مسولیت پذیر بار بیان