2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سیداخو ممنون که جواب دادی خداکنه همینطور باشه و بتونه به منم کمک کنه خیلی مضطربم مشاوره میده یا دارو ...

سلام گلم. من پیش ایشون هم مشاوره قبل زایمان رفتم با شوهرم هم زایمانم پیش ایشون بوده. ولی من قیمتای 4 سال پیش رو دارم. بهتره الان خودت زنگ بزنی قیمت بگیری.

2728

واقعا بی مسئولیت ترین و بی وجدان ترین دکتری که به کل عمرم دیدم. بابت استرس و بعضی رفتارهای تندم مراجعه کردم دفعه اول که تلفنی یه نسخه دادن گفتن دفعه بعدی حضوری بیا. حضوری رفتم دیدم منشیشون تو مطب نشستن میگن با دکتر تماس بگیر حرف بزن من نسخه بنویسم!!!! نود تومن هم نقدی بده!!! زنگ زدم دکتر در حد ۲ دقیقه حرف زد و سریع قطع کرد!!! نذاشت اصلا حرف بزنم یه سری داروی مزخرف برام نوشت گفت یه ماه بخور بعد بیا. تو اون یه ماه با قرصای ایشون خوابم به هم ریخت. دستام شروع به لرزیدن کردن، حافظه ام به شدت ضعیف شد و کلا حالم خیلی بدتر از قبل شد. بعد یه ماه که باهاشون تماس گرفتم اولین جمله ای که گفتن این بود که شماره فیش واریزیتو بگو. وقتی گفتم این قرصا چه بلایی سرم اورده و خواستم کلا قطع کنه قرصا رو یه سری قرصهای وحشتناک دیگه بهم گفت پروپرانولل و زواپیدم و آسنترا ۱۰۰ و آلپرازولام و کلرو پوکساید!!!!! یعنی از همه خانواده های آرامبخش از قویترینشون مثل اینکه بخواد من تو ماه آینده یا بمیرم یا بستری شم تیمارستان. بعدشم گفت دیگه اینا جواب نده باید بستری شی و شوک الکتریکی و اینا! همونجا قطع کردم و فهمیدم ایشون یک ادم پولپرستیه که اصلا سلامت بیمارش براش مهم نیست.واقعا حیف پول و انرژی که این مدت به امید بهبود هدر دادم

من یکسال پیش ایشون ویزیت میشدم؛همه کلییی تعریف میکردن

اما بنظر من آشغااااال بود!هر دفعه نوع و دوز قرص ها رو عوض میکرد و بعد از اینکه ۱۳ کیلو افزایش وزن پیدا کردم؛گفت من نمیتونم تشخیص بدم!

عوارض قرص هایی که تحت درمانش بودم:

خشکی شدید پوست و مو

ریزش فوق شدید مو[تا مزز کچلی]

خشکی دائم دهان

خمیازه های مداوم و خستگی اجتناب ناپذیر

لرزش دست و سرد بودن دائم پاها

2740