2733
2739
عنوان

کمک دخترم دوماهه شبها خواب نداره😭

223 بازدید | 29 پست

تاپنح ماهگی خوابش خوب بود الان شب تاصبح 20بار بیدار میشه باگریه همش باید سینه م دهنش باشه زیرچشام سیاه وکبود شده

برای تمام رنج های که میبری صبرکن.صبراوج احترام به حکمت خداست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ببین عزیز من پسرم وقتی بدنیا اومد اصلا خواب نداشت تا صبح رو پاهام میزاشتم البته اصلا گریه‌نمیکرد ای ن مشکل و دوسال داشتم خودم نشسته می‌خوابیدم خواهرم بهم میگفتی یه کوچولو شربت سرماخوردگی بهش بده آروم میشه و می‌خوابه ولی میترسیدم تا اینکه از خستگی امتحان کردم دیدم جواب میده ولی هر شب نمی‌دادم دخترتون چند ساله هست 

«در این درگه که گه گه که که و که که شود ناگه » «مشو غره به امروزت که از فردانهی اگه»

شاید گشنه اس، قبل خواب شیر خشک بهش بده یا فرنی، سیرش کن و بخوابونش

ولی کلا بچه همینه، منم گاهی وقتا انقد تا صبح یه وری میخوابیدم که پسرم شیر بخوره و بخوابه تمام استخونام میگرفت و تیر میکشید

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤
شاید گشنه اس، قبل خواب شیر خشک بهش بده یا فرنی، سیرش کن و بخوابونش ولی کلا بچه همینه، منم گاهی وقتا ...

یعنی دقیقا منم همینم

2738

عادت کرده به سینه مکیدن مداوم

وقتشه از شیر شب بگیری

روی صحبتم با استارتر هست نه شما دوست عزیز ..وقتی با هم راجب چیزی موافق نیستیم و بحثی میکنیم بهت توهین نمیکنم فقط داریم بحث میکنیم قضیه رو ناموسی نکنید تو رو خدا..جنبه بحث داشته باش..انقدر واسه چیزای بی ارزش قسم خدا ندید..اسم کاربریم رو دوس داشتم این بزارم وگرنه املام خوبه خانم معلم🙂مخالف صد در صد ازدواج فامیلیم چرا؟ برای فهمیدم جوابش یه سر برو بخش اعصاب کودکاندوست عزیزی که لطف میکنی وارد تاپیک من میشی : لطفن به کلمات و لحنت خیلی توجه کن عزیزم ، درسته تاپیک زدم و نظر خواستم اما دلیل نمیشه شما به خودت اجازه استفاده از هر ( لحن و کلماتی ) رو بدی، من مسئول عقده های کسی نیستم ، پس از اونجا که هیچکدوم اعصابمون رو از سر راه نیاوردیم ،بیخیال تاپیک من بشو و برو♥️🌹❤️دوستدار اعصاب خود و دیگران
ببین عزیز من پسرم وقتی بدنیا اومد اصلا خواب نداشت تا صبح رو پاهام میزاشتم البته اصلا گریه‌نمیکرد ای ...

دخترم8ماهشه.حتی قطره استامینوفن هم که براتب بهش میدادم رو خوابش تاثیر نداشت

دخترم8ماهشه.حتی قطره استامینوفن هم که براتب بهش میدادم رو خوابش تاثیر نداشت

اره استامینوفن آرام‌کننده هست ولی خواب آور نیست مطمعن‌ باشید اتفاقی نیفته الان تو مرحله دندون در آوردن هست لثه های اذیتش می‌کنه حتی امکان داره بدن درد هم داشته باشه مثل خودمون که گاهی کوفتگی داریم چند تا قطره بر حسب وزنش همون شربت سرماخوردگی بهش بدید ایشالا که نتیجه میگیرید 

«در این درگه که گه گه که که و که که شود ناگه » «مشو غره به امروزت که از فردانهی اگه»
2706