2737
2734
عنوان

شوره سر

78 بازدید | 11 پست

سلام دوستان ، من ۱۹ سالمه و پوست سرم قبلا خیلی چرب بود ، یه مدتیه قسمت جلوش خشک خشک میشه . بعد حمام که موهامو شونه میکنموپوسته پوسته میشه و کل موهای سرمو شوره برمیداره ، هرچقدرم موهامو تمیز بشورم ، فایده نداره .

چه شامپویی پیشنهاد میکنید که نتیجه گرفته باشید ؟

دنیز   تموم دنیای منه😇

بایدبری مزوتراپی

ماازدلگیری روزهایمان به" شب" پناه میبردیم....                        وازدلتنگی شبهایمان به" روز " واینگونه بودکه تمام جوانی امان ؛  درناتمام یک "انتظار" تمام   شد

کلیر

وقتی باهام مخالفی و مخاطب حرفم نیستی روم ریپلای نزن حسابت نمیکنم🙌🏻  توهین کردی جواب نگرفتی شک نکن با چند تا کاربری گزارش خوردی🤗     اگه میخوای از روشنفکر برام ب عنوان توهین استفاده کنی، باید بگم ترجیح میدم روشنفکر باشم تا کوته فکری مثل تو🫴🏻   INTP

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یه مدت نه خیلی بشور و نه شامپو بزن 

به نظرم زیاد می شوریش برای همین اینطوری شده

شامپوها کمک زیادی نمیکنن 

اما از داروخانه بپرسی بهتره 

تا رنج تحمل نکنی گنج نبینی   تا شب نرود صبح پدیدار نباشد  سعدی                                                  بله جناب سعدی اما رنج پایانی ندارد همچون نفس با من آمیخته است و با هر دم و بازدمی خود را به من نشان می دهد.....!

منم همین مشکلو داشتم

حتی شامپوهای مختلفو استفاده کردم وقتی ک پوست سرم عادت میکرد دوباره شروع میشد

اولندش ازمایش خون بده ببین هورمون و ویتامینای بدنت در چ حاله

من ویتامین ب 12 ام کم بود از وقتی ویتامین ب 12 میخورم شوره سرمم برطرف شده(البته بگما سرخود حتی نباید ویتامینم مصرف کرد حتما ازمایش بده)

شامپوهایی که خیلی راضی بودم:

فولیکا

سورفین(شامپو بچه اس از دیج ی کالا خریدم رنگشم آبی)

و هربار که میرم حموم از یکی از اینا استفاده میکنم

مثلا اگه امروز برم حموم از فولیکا استفاده کنم فردا که رفتم حموم سورفین میزنم 

2740
قربونت ممکنه بخاطر تغییر فصلم باشه اما من تمام فصلا سرم شوره میزد هنوز گاهی میزنه اما از وقتی ویت ...

من تقریبا دوماهه اینجوریم ، کلی شامپو عوض کردم .

ولی باید حتما آزمایش بدم ، مرسی بابت راهنماییت گلم . 

خداروشکر که مشکل شما حل شد ❤

دنیز   تموم دنیای منه😇