2733
2734
عنوان

حرف نزدن در مورد برنامه هام 😐

150 بازدید | 22 پست

بچه ها من هر موقع در مورد کار هام و برنامه هام و روابطم یا بیرون رفتن با دوستام با یه بنده خدایی حرف میزنم کلا اون کار یا اون رابطه یه گیری توش میوفته😕

تجربه ای داشتین شما ؟

شما چقدر در مورد کار ها و روابط و برنامه هاتون به بقیه اطلاعات میدین ؟

قد168🤸‍♀️وزن شروع75😬وزن الان 64😌وزن هدفم 60کیلو گرم😍خدای بزرگ و مهربون سپاسگزارم🙏🙏

دیقاااااا هرچیزی رو از قبل بگم یا راجبش صحبت کنم کنسل فکنم ب خاطر انرژی منفی ادماس

اگه امضام رو خوندی  یه صلوات بفرست به عشقم  برسم شایدخدا شنید🤍🌱 به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود❤️🥺 روزیی که به تو برسم قطعا زمین و آسمان از خوشحالی من به وجد می آیند و آن روز انقلاب جدیدی برای عشق و دوست داشتن  خواهد بود 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دیقاااااا هرچیزی رو از قبل بگم یا راجبش صحبت کنم کنسل فکنم ب خاطر انرژی منفی ادماس

اره انگار حسادت میکنن انرژی منفی میفرستن 

آخه این شخص که میگم جزو نفرات اول زندگیمه واقعا پنهان کردن ازش مشکله 

نمیدونم چکار کنم

قد168🤸‍♀️وزن شروع75😬وزن الان 64😌وزن هدفم 60کیلو گرم😍خدای بزرگ و مهربون سپاسگزارم🙏🙏
دقیقااا منم هرچی میگم ک میخام انجامش بدم اصن ابرو مه و طوفان و فلک دست ب دست هم میدن نشه اما وقتی نم ...

نگا این نمیشه ازش پنهان کرد همیشه پیشمه موندم چکار کنم 

2738

کلا در مورد برنامه هات با کسی حرف نزن 

به شخص مقابل هم ربط نداره

وقتی یه هدفی برای خودت میذاری مغز اول تلاش می‌کنه که اصلا براش هیچ کاری نکنی ، علتش اینه که مغز وظیفه حفظ بقا داره و هر چی منفعل تر باشی بیشتر باهات حال می‌کنه میخواد انرژی از دست ندی 

ولی وقتی شروع کنی و پشتکار داشته باشی دیگه تا تهش میری و اگر بهش پایبند بمونی مغز برای اینکه کارت ساده تر بشه بهت کمک می‌کنه که راحت تر انجامش بدی 

حالا اگه از همون اول بخوای به کسی بگی مغز که وظیفه حفظ بقا داره یه هورمونی ترشح میکنه که هورمون پاداش هست ، در واقع لذت پایان رو بهت میده انگار اون کار رو کردی و بهش رسیدی لذتشو بردی ، دیگه انجامش نمیدی 

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
من اصلا خرافاتی نیستم ولی وقتی در مورد برنامه هام چیزی به کسی میگم واقعا کنسل میشه تصمیم گرفتم سکوت ...

دیروز با دوستم بیرون بودم 

یه بنده خدایی گفت کجایی گفتم با دوستم اومدم بیرون بگردم 

امروز با دوستم بحثمون شد در صورتی که همیشه خوب بودیم باهم 

کلا در مورد برنامه هات با کسی حرف نزن  به شخص مقابل هم ربط نداره وقتی یه هدفی برای خودت میذار ...

چقدر دقیق 

ممنون عزیزم 💜🙏🏻

لال میشم کلا  دوس ندارم کسی چیزی بدونه

به خدا بهترین کار 

چون بعدش همش آدم خودشو فحش میده

2706