2737
2734
عنوان

فهمیدم ک مصرف مواد داره

457 بازدید | 50 پست

شوهرم امشب اعتراف کرد ک قرص میخوره ی قرصی ک شادش میکنه و سرحال و تا چند ساعت هم روش تاثیر داره و بعدش ک اثرش کم میشه خمار میشه و خسته...میگفت رنگش آبی کمرنگ هست و چندماهی هم هست ک میخوره هرروز و هفته ای یبار متادون 

ب نظرتون باهاش چیکار کنم من؟ ازش بدم اومد 

شما میدونید آبی کمرنگ چ موادی هست 

بزن تو دهنش

تويي كه امضام و ميخوني اره با خودتم تو به زودي خبر خيلي خوبي ميشنوي و بدون امضاي من ي نشونه ست براي رسيدن به اون چيزي كه از خدا ميخواي😍😍💃💃🌹🌹خداياشكرت كه اين دوستم به آرزوش ميرسسسه خيليييي زود🙏😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

گلم بهترید برید کلینیک ترک اعتیاد بپرسید چه قرصی هست

حتماشوهرتون میره میخره میدونه که چه قرصیه

ولی ترامادول چندساعت ادموسرحال داره واعتیاداوره

خدایاهیچوقت دخترخاله نامردموونامزدمونمیبخشم،نامردی خیلی سخته😔کاش میمردم یاباغریبه ازدواج میکرد😔من برج۸نامزدم اومد خواستگاری وبرام انگشتراوردن ونشون شدیم وقراربود7.7عقدکنیم هروقت میرفتم بیرون تنهانمیرفتم یکباردخترخالموبردم برج۱ اونجاعاشق نامزدم شد ومخ شو زد خردادماه همش بحث میکردباهام ونامزدم۹خردادبامن بحث بدی کردوقهرکرد۱۷خردادبهش پیام دادم ازدلش دربیارم ۲تاخطش خاموش بودمثل دیونه هاشده بودم میرفتم محل کارش ببینمش هعی دنیا💔🖤تاشهریورماه پیداش شدگفت بیاببینمت انگار دنیاروبهم دادن کاش نمیرفتم بهم گفت عاشق دخترخالمه ومیخوادتش و۲۷شهریور عقدش کرد😔😔دلم شکسته نمی بخشمشون😭😭🖤💔💔💔❤️‍🩹برام دعاکنیدحالم خوب بشه❤️‍🩹💔واسه داداش گلمم دعاکنیداون عاشق دخترخاله اخریم بود(خواهرهمین نامرد) که بااینکاری که خواهرش کرد متاسفانه عقدداداشموودخترخالم بهم خورد حال داداشم خیلی بده...
2740

ترامادول یچیزی مثل همین اره؟ 

وای چرا جوونا رو قاطیه این چیزا میکنن خدا ازشون نگذره من دقیق اطلاع ندارم ولی میدونم که اصلا چیز خوبی نیست وعوارض روحی روانی داره واسه مادربزرگم دکتر تجویز کرده بود یه نوع ماده مخدر داره ارام بخشه اما موقتی یمدت بعد ذهنو قاطی میکنه مادربزرگم مریض بود عمل شده بود درد زیاد داشت واسه همین:) البته الان به رحمت خدا رفته

ترامادول یچیزی مثل همین اره؟  وای چرا جوونا رو قاطیه این چیزا میکنن خدا ازشون نگذره من دقیق اط ...

ترامادول فکر نکنم.میگفت قرصی هست ک هم میشه خورد هم میشه تزریق کرد ینی آبش کرد و بزنن تو رگ.ولی اون میگفت شاد میکنه آدمو