2733
2734

خیلی

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تهش میبخشی

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
2740
خیلی سخته  از همه مهم تر، قضاوت و برداشت و نگاه معنادار بقیست که آدم قلبش می شکنه 💔

این قسمت بستگی به اعتماد ب نفس خود طرف داره

ک نزاره دیگران به ترحم نگاش کنن

وقتی مغرور باشه و خودشو کوچک ندونه نطمنن هیچ کسی نمیتونه معنا دار نگاش کنه

سلام.هر سوال حقوقی دارید بپرسید یا خصوصی پیام بزاریدحتما راهنمایتون میکنم💛💛💚💚
خب یعنی اگ پیش قسط نده یاسکه ماهی نده زندان نمیزه

نه اصلا

زندان نداره دیگه مهریه 

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
میشه یکوچولوبگی

بستگی داره ک همسرتون از لحاظ مالی چثدر دارایی داره

و اینکه هیچی ب راحتی نیست

یعنی دست اندازی زیاد داره

سلام.هر سوال حقوقی دارید بپرسید یا خصوصی پیام بزاریدحتما راهنمایتون میکنم💛💛💚💚
اگه طرف ماشین یا ملکی داشته باشه، میشه به بخشی از مهریه رسید ولی آنقدر همه مردسالارن، نگاه خوبی ندا ...

اگه هیچ نداشته باش جزیه ماشین ک اونم براامرارمعاش چی

دل مرنجان که زهردل به خداراهی است❤