2737
2734
عنوان

لکه بینی در هفته 17 .کمک کنید.نگرانم

4272 بازدید | 11 پست
دو روزه لک بینی داشتم.5 شنبه و شنبه. هنوز دکتر نرفتم. ولی نگرانم.شما چیزی اگه میدونید بگید .ایا مساله نگران کننده ای میتونه باشه؟؟ و اینکه احتمال میدم به خاط بلند کردن سنگینی بوده! میشه به خاطر اون لکه بینی دارم؟!؟؟
برای دومین بار مامان شدم:)
لکت خون بوده عزیزم؟یا لکه قهوه ای؟واسه چی بار سنگین بلند میکنی.مگه خودت نمیدونی نبید بار سنگین بلند کنی
اسرار ازل را نه تو دانی و نه من💎💎 وین حرف معما نه تو خوانی ونه من💎💎 هست از پس پرده گفتگوی من و تو💎💎 چون پرده برافتد نه تو مانی و نه من💎💎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مرسی عزیزان.. لکه قرمز مایل به قهوه ای.مثل اخرای پریودی. دفعه اول کمتر.بار دوم بیشتر بود. امروز عصر دکترم هست.حتما میرم پیشش. پریا جان اصلا سابقه نداشتم
برای دومین بار مامان شدم:)
عزیزم انقدر راحت نگذر تو دوروزه لک بینی داری ودکتر هم نرفتی حتما یه سر برو دکتر ببین نظرش چیه.اخه دختر خوب خانم باردار وسیله سنگین بلند میکنه بیشتر مراقب باش.
مهربونم اگه دوست داشتی برای ارزوی پسرکم   که داشتن خواهر و برادر است با آمینی مهمونمون کن مهربونم❤
2740