2752
2734
عنوان

فامیلمون معلم شده

225 بازدید | 27 پست

طرف ۳۰ سالشه با پارتی و کارت ايثارگري و فلان استخدام شده

کلاس چهارم

بعد میگه اصلااا بلد نیستم شب قبلش کتاب از بچه ها میگیرم میخونم میرم درس میدم 

اگ بچم همچین معلمی داشته باشه من اعتراض میکنم چ وضعیه کسی ک واقعا لیاقت داره معلم ش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

معلم بی سواد هم اگه کسی پیدا کرد بفرستین سمت اهواز امسال اکثر مدارس معلم ندارن

وزززن فعلی بدلیل افسردگی۷۳_ارزومه دوباره برسم۵۰.                                                                       ۷۸🔓۷۳🔓۵۰🔒
2731
هعی من که خداوکیلی بهش حسودی میکنم  کاش یه ذره سهمیه و یکم پارتی داشتم😪

منم حسودی میکنم ن تنها معلمی بلکه باهمین چیزا بچشم تو بهترین مدارس نوشته ولی برا ما باید بره همین دولتی با همین معلمای در پیت

بنظرم حقوقی که میگیرن حلال نیست معلم دختر من رو خوانی قرآن رو اشتباه میخوند. ریاضی کلیپ درسی میذاشت با استیکر که بچه ها یاد بگیرن خودش بلد نبود هرروز دندونپزشکی بود یا با گوشی داخل سالن صحبت میکرد منم شده بودم معلم خصوصی دخترم

2706