2752
2734
عنوان

کسی هست پیرسینگ لب زده باشه؟

59 بازدید | 6 پست

سلام لطفا فقط کسایی که زدن راهنمایی کنن 

من امروز پیرسینگ لب زدم

رینگ میخواستم اما گفت رینگ و سه ماه بعد بزن چون زود عفونت میکنه

قبول کردم ،اما این که زده میخیه و بلند

دوسش ندارم،میشه عوض کنم فردا؟

خدایا شکر به خاطر فرشته های کوچولوم هانا جون و آریا جون

نه اصلا

:))عدالت اصن وجود داره؟امروز بهم ثابت شد هم وطن هم خون هیچکسی به هیچکسی رحم نمیکنه :)🙂🖤فکر نمیکردم اینجوری بشه من کاربر rahil_23 ام امروز ۴ مهر ۱۴۰۲ تلیق شدم بخاطر تایپیک های راجب خروج اتباع و فش ها ک میدادم اونا هم فش میدادن جالبه اونا هم چنان حضور دارن ولی منو تلیق کردن :) من ایرانیم منن تلیق کردن ولی اتباع ک هیچ هویتی ندارن رو گذاشتن بمونه🙂🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اوا چرا

عوض نکن 

بعدا ورم میکنه چرک میکنه ی بدبختی 

ی چن وقت صبر کن

:))عدالت اصن وجود داره؟امروز بهم ثابت شد هم وطن هم خون هیچکسی به هیچکسی رحم نمیکنه :)🙂🖤فکر نمیکردم اینجوری بشه من کاربر rahil_23 ام امروز ۴ مهر ۱۴۰۲ تلیق شدم بخاطر تایپیک های راجب خروج اتباع و فش ها ک میدادم اونا هم فش میدادن جالبه اونا هم چنان حضور دارن ولی منو تلیق کردن :) من ایرانیم منن تلیق کردن ولی اتباع ک هیچ هویتی ندارن رو گذاشتن بمونه🙂🖤
2731
عوض نکن  بعدا ورم میکنه چرک میکنه ی بدبختی  ی چن وقت صبر کن

یعنی حتی پیش کسی که برام انجام داده هم امکان عفونت هست؟

خیلی رو اعصابه

خدایا شکر به خاطر فرشته های کوچولوم هانا جون و آریا جون
یعنی حتی پیش کسی که برام انجام داده هم امکان عفونت هست؟ خیلی رو اعصابه

اره دیگ اخه اگ میشد ک خود دکتر برات میزاشت