2737
2734
عنوان

سیاستهای دوران عقد

171 بازدید | 7 پست

من هیچی سیاست نداشتم تو عقد قبلیم..

میخوام واسه ازدواج بعدیم بلد باشم چیکار کنم چیکار نکنم چجوری خودشیرینی کنم و در کنارش شوهرمو بکشونم سمت خودم و نذارم کسی دخالت کنه تو زندگیمون...

خانومای زرنگ بنظزتون مهم ترین و بهترین سیاستی که میشه خرج داد تو عقد چیه؟!

خداوندا شبم را روز گردان...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ببین عزیزم تو دوران نامزدی و عقد هرجوری ک انتظار داری زیر ی سقف باهات باشه رو عملی کن ک چون نازت خریدار داره تو دوران طلایی نامزدی انجام میده و زیر ی سقف هم ک برید دیگه براش میشه عادت😍👌🏻

منظورم تو خرجکرد تو شام بیرون تو خرید وسایل تاپ و برند تو گردش که نشون بدی اهل گردش و تفریحی اهل شام بیرون اهل مسافرت خوب،اهل خریدِ خوب،اهل حجاب یا حتی بی حجاب همه رو تو نامزدی بروز بده و انجام بده ک میشه براش ملکه ی ذهنش تو زندگیت هم همینجوری برات خودش ارائه میده،اممممممما👌🏻این خیلی مهمه ک بشدت مودب باشی و باخانوادش با احترام برخورد کنی و واقعا شماهم صد خودت براش بزاری

دست از بچه بازی و خانواده من و تو هم بردارید و واقعا بحث سر خانواده ها نکنید ک ب شدت از چشم میفتید🌺

كاش حداقل جايي ك حتي اسم همو درست نميدونيم و همه چيش مجازيِ ب هم احترام بزاريم و واقعا وقت نصيحت و راه حل همون چيزي رو بگيم ك درست ترين از نظرمون💕                                                                     "كاش ميتونستم قلبم ك از پژمردن اين همه جوون پراز درد نشون بدم كاش ميتونستم داد بزنم و صدام همه بشنون"بچه ها بسه😔🖤تمومش كنيد شما حيفيد من دارم دق ميكنم از پرپر شدنتون🕊️اين دنيا جاي بردن نيست شما خيلي بي گناهيد و با اين دستاي خاليتون و قلب شجاع و پاكتون داغي رو دلمون گذاشتيد ك تا ابد عذادارتون و فراموشتون نخواهد كرد🖤
اینکه فاصلتو با خانواده همسرت حفظ کنی صمیمی‌نشی باشوهرت‌برو اونجا تنها نرو شب نمون  تیکه پرو ...

آخه یکی میگه مودب باش یکی میگا جوابشونو بده

من ی بار خیلی محترمانه جواب مامانشو دادم جرم دادن گفتن بی ادبی کرد

خانوادش خیلی اهل کل کل بودن 

ببین عزیزم تو دوران نامزدی و عقد هرجوری ک انتظار داری زیر ی سقف باهات باشه رو عملی کن ک چون نازت خری ...

رابطمون در چ حد باشه مثلا هربار خواست منم روی باز بهش نشون بدم؟ یا یه وقتایی ناز کنم کلا نزارم کاری کنه؟ البته ب جز اص کاری ک اونو نوافق میکنیم برای بعد از عروسی

2738