2733
2734

گوشت چرخ کرده ندارم.. از مرغم زیاد خوشم نمیاد

برنجو گذاشتم ک ابکشش کنم حالا موادشو چطور درست کنم و چطور عطر و طعم خوب بده؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بدون گوشت و مرغ که نمیشه 

من با مرغ خوشم میاد 

سعی کن پیاز داغشو زیاد بزنی زعفرون فراروونم باشه عالی میشه

خدای مهربون هیچ وقت خواسته های بنده هاشو رد نمیکنه یا میگه: باشه یامیگه: الان نه یکم صبر کن یا میگه: چیز بهتری برات درنظر گرفتم از این صرف نظرکن:) 

پیاز خلالی سرخ کن عدس و کشمش بهش اضافه من 

زردچوبه ،دارچین فراوان،فلفل سیاه بهش بزن 

دست اخرم با زعفران و روغن دمش بنداز

❌درخواست دوستی ممنوع مخصوصا آقایون ❌    باید جانم هایش را درون ثبت احوال ثبت کند ک کسی هوس نکند ب نامش بزند🥺🧡 مامان ی دخترک مو فرفری لپ گلی ام ک ب سوسمار میگه سوسملک، ب مارمولک میگه مارگولک ب ممد قلی هم میگه مگگولی به نگهبان هم میگه نبهگان😂  اخه من نمیرمممم براش🥺⁦❤️⁩   ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  °            

من اگه گوشت نریزم دمی عدس درست میکنم ک خییییلییییی خوشمزه است

دیگه شما برنجت رو آبکش کردی نمیشه اونجوری

ولی من پیاز داغ درست میکنم ، بعد ادویه میزنم بعد برنج و عدس رو میریزم توش و بعد دم میکنم

دوست عزیز ، با احترام ...اگ با نظرم مخالفی لطفا ریپلی نکن عزیزم  ، چون من حوصله ی بحث ندارم ! از نظر بنده شما حرف بعدیت هم درسته 😉 بی ادب ها ب هیچ عنوان ریپلی نکنن چون جوابشونو نمیدم ضایع میشن 😂🤣
2706