2752
2734
عنوان

اولین بارداری و تجربیات

422 بازدید | 19 پست

سلام 

من اولین بارداریمه امروز اتفاقی با این سایت آشنا شدم خیلی مضطربم و استرس دارم جدیدا ویار شدید گرفتم

بوی صابون حالم رو بد می‌کنه و اینکه شوهر هم نیست همیشه پیشم

نظرتون و تجربتون برای اولین بارداری چیه و اینکه هر چند وقتی باید برای چکاپ به دکتر زنان مراجعه کنم؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

مبارکه

مضطرب نباش ۹ ماه سخت در انتظارته هر چی خونسردتر باشی بهتر میگذره. برو چکاب خود دکترت هر بار میگه دفعه بعد کی بیای

بزرگترین مصیبت برای یک انسان این است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد نه شعور لازم برای خاموش ماندن …

مبارک باشه...ویار اوایل بارداری کاملا طبیعیه منم بوی پودر و مایع دستشویی حالمو بهم میزد... فقط اروم باس استرس نداشته باش غذای خوب‌خواب کافی خیلی خیلی به بارداریت کمک میکنه.... برای چکاب هم‌ ماهی یه بار میرن اکثرا

میشه یه صلوات مهمونم‌کنی؟؟
جان آره 

خب کم سن و سالی حق داری استرس داشته باشی 

ولی سعی کن ازین روزا استفاده کنی 

چون بچه بیاد در حسرت یک خواب ِ راحت می مونی

بزرگترین مصیبت برای یک انسان این است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد نه شعور لازم برای خاموش ماندن …
مبارکه مضطرب نباش ۹ ماه سخت در انتظارته هر چی خونسردتر باشی بهتر میگذره. برو چکاب خود دکترت هر بار ...

آها، من رفتم دکتر کسایی بودن که تیروئید و دیابت داشتن بعد خیلی تاکید میکردن زود زود برم و سونو هر دوهفته بگیرم یه مقداری استرس گرفتم چون تو بهداشت گفتن نیاز نیست که برای سونو اقدام کنی دکتر خودش بهت میگه 

من پسرم کولیک داشت با رفلاکس ۳ماه تموم روزگارم سیاه بود الان که ۵ماهه شده یکم آروم شده و خوابش منظم ...

پسر من یه سال و نیمشه پوستم کنده شده 

هرچی بزرگتر میشن شیطون تر میشن دیگه باید با استراحت و اسایش خدافظی کرد

راه میفته کل خونرو بهم میریزه

نمیذارن یه دقیقه ادم بشینه

سر صدا جیغ داد شیطنت شب بیداری ووووی خیلی سخته خدا کمکمون کنه

مادر هیچوقت دیگه نمیتونه استراحت کنه از وقتی مادر میشه

آها، من رفتم دکتر کسایی بودن که تیروئید و دیابت داشتن بعد خیلی تاکید میکردن زود زود برم و سونو هر دو ...

بیخود گفتن لازم باشه دکترت بهت میگه

من توی کل ۹ ماه بارداری ۵ بار بیشتر سونو ندادم

زیادیش برا بچه خوب نیی

فقط بحرف دکترت گوش کن مردمو بیخیال

2706