2737
2734

حالم بهم میخوره از خودم از اینکه هیچ جا نتونستم از حقم دفاع کنم و موووش شدم  میبینم خانمایی ک سر و زبون دارن کیییف میکنم خوشبحالشون ی نعمتیه ک خدا بهشون داده بنظرم  همونا همه جا خواهان بیشتر دارن تا مایی ک  بلد نیستیم حرف بزنیم  و دیگران ب خودشون اجازه میدن بهموم بی احترامی کنن

بهم بگین چیکار کنم دخترم مث خودم نشه و بتونه از حقش دفاع کنه مخصوصا تو مدرسه

پادشاه قلبم👑 اونیه ک تنها ملکه ی قلبش منم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من خیلی خیلی داغونم تلاشم کردم نتونستم

به نظرم بیشتر ارثیه

داستان کربلا داستان تباهی انسان هاست. داستان کربلا نشانگر این است که آدمی تا چه حد می‌تواند سقوط کند. خدایا نگذار از سقوط کنندگان دوره خودمان باشم، خدایا مراقبم باش  خدایا از فتنه هامیترسم، از آخرالزمان و فریب هایش میترسم. خدایا از آخرالزمان و مردمش میترسم، از فراموش کردن دین و دین داری و اسلام میترسم. خدایا از آخرالزمان و دین گریزی با فریب انسان بودن میترسم، آنها به اسم خوب بودن فریب می دهند و خوبی ها را ازبین می برند. آن ها باتمسخر دین داران به دین ضربه می زنند. این حربه شان است. خدایا از دل بستگی به این دنیای فانی میترسم. خدایا از فردایم میترسم. پرودگارم از عقب گرد رفتن میترسم، من از درکه میترسم. از پاپس کشیدن هنگام امتحانات و مشکلات میترسم. خدایا از تبلیغات فریبنده و هدف دار میترسم. خدایا از شکم سیری و دنیادوستی میترسم. معبودم از گم کردن راه میترسم،خالقم روز به روز بیشتر گناه عادی می‌شود و قبحش ریخته، من از عادی پنگاران گناه نباشم. پروردگارم جای ارزش و ضد ارزش با تفاسیر به ظاهر زیبا عوض می‌شود من از ظاهربینان نباشم.معبودم من از توجیه کنندگان گناه برای آرامی عذاب وجدان نباشم. بارالها جملات آخرم شهادت دادن به یکتایی و معبود بودن تو و به رسالت محمد(ص) و به ولایت علی (ع) باشد. خدایا کمکم کن خدایا مراقب من و مردمم ونسلم باش.خدایا کمک کن نه ظالم و نه مظلوم روزگار باشم. من در جرگه خودخواهان نباشم. پروردگارم به من و نسلم و خانواده ام کمک کن بتوانیم آن گوی آتشین آخر الزمان را در دستانمان حفظ کنیم.خدایا اسیر جو زمانه نشویم. عزیزان اگه دلتونو شکوندم اگه ظالمانه ناراحتتون کردم به ناحق بی عدالتی کردم پای اعتقادم نذارید پای ضعیف النفسی و گناهکاریم و عدم کنترل بر نفسم بگذارید.منم ضعیفم وگنهکار .. عاشق خاکم عاشق ایرانم خدایا مراقب کشورم و مردمم باش

خب همیشه باهاش صحبت کن بگو مامان تو باید دختر قوی باشی کسی بهت حرفی زد جواب بده گریه نکن ،باادب باش اما درکنارش نذار کسی ناراحتت کنه،سایت برای شما هم خراب بود؟دو روز نمیتونستم بیام

2738
بزارزیادتوجمع دوستاش باشه باخودت ببربیرون مهمونی 

فکر نمیکنم فایده داشته باشه چون من خودم همیشه تو جمع بودم و تو شلوغی بزرگ شدم از همون اولم تو سری خور

بزارزیادتوجمع دوستاش باشه باخودت ببربیرون مهمونی 

من که شدیدا تو جمع بودم خوب نشدم یه ذره بهتر شدم لامصب ژنتیک از همه چی مهم تره

داستان کربلا داستان تباهی انسان هاست. داستان کربلا نشانگر این است که آدمی تا چه حد می‌تواند سقوط کند. خدایا نگذار از سقوط کنندگان دوره خودمان باشم، خدایا مراقبم باش  خدایا از فتنه هامیترسم، از آخرالزمان و فریب هایش میترسم. خدایا از آخرالزمان و مردمش میترسم، از فراموش کردن دین و دین داری و اسلام میترسم. خدایا از آخرالزمان و دین گریزی با فریب انسان بودن میترسم، آنها به اسم خوب بودن فریب می دهند و خوبی ها را ازبین می برند. آن ها باتمسخر دین داران به دین ضربه می زنند. این حربه شان است. خدایا از دل بستگی به این دنیای فانی میترسم. خدایا از فردایم میترسم. پرودگارم از عقب گرد رفتن میترسم، من از درکه میترسم. از پاپس کشیدن هنگام امتحانات و مشکلات میترسم. خدایا از تبلیغات فریبنده و هدف دار میترسم. خدایا از شکم سیری و دنیادوستی میترسم. معبودم از گم کردن راه میترسم،خالقم روز به روز بیشتر گناه عادی می‌شود و قبحش ریخته، من از عادی پنگاران گناه نباشم. پروردگارم جای ارزش و ضد ارزش با تفاسیر به ظاهر زیبا عوض می‌شود من از ظاهربینان نباشم.معبودم من از توجیه کنندگان گناه برای آرامی عذاب وجدان نباشم. بارالها جملات آخرم شهادت دادن به یکتایی و معبود بودن تو و به رسالت محمد(ص) و به ولایت علی (ع) باشد. خدایا کمکم کن خدایا مراقب من و مردمم ونسلم باش.خدایا کمک کن نه ظالم و نه مظلوم روزگار باشم. من در جرگه خودخواهان نباشم. پروردگارم به من و نسلم و خانواده ام کمک کن بتوانیم آن گوی آتشین آخر الزمان را در دستانمان حفظ کنیم.خدایا اسیر جو زمانه نشویم. عزیزان اگه دلتونو شکوندم اگه ظالمانه ناراحتتون کردم به ناحق بی عدالتی کردم پای اعتقادم نذارید پای ضعیف النفسی و گناهکاریم و عدم کنترل بر نفسم بگذارید.منم ضعیفم وگنهکار .. عاشق خاکم عاشق ایرانم خدایا مراقب کشورم و مردمم باش
خب همیشه باهاش صحبت کن بگو مامان تو باید دختر قوی باشی کسی بهت حرفی زد جواب بده گریه نکن ،باادب باش ...

سایت واسه منم خراب بود تازه وصل شدم

دخترت الگوش تویی چجوری سرزبون دار بشه وقتی تو نیستی ؟  اول خودتو تغییر بده بعد دخترت خود به خو ...

الان خیلی نسبت ب قبل بهتر شدم ولی بازم اونجوری ک میخوام نیستم اصلااااا 

ب دخترم میگم ازخودت دفاعکن نذار حقتو بخورن نمیدونم کارم درسته یا ن ولی میگم و دخترمم سر و زبونش بهتره از بچگیه من فقط یکم زیادی مهربونه 

2706