2733
2734

من از اخرین پریودم ۵۸ روز میگذره یعنی ۱۲ مرداد تموم شد معمولا هر ۴۰ روز ۴۵ روز میشم الان نزدیک دوماهه  بنظرتون این روزا پریود میشم یا نه؟منظورم ۴،۵ روز ایندس😂🤦🏻‍♀️

اقدامی

یه صلوات مهمونم میکنی؟❤️🌱میشه برام دعاکنین زودتر دوباره مامان بشم😔❤️ توخدای پنهان منی👫🏻👨‍👩‍👦  دختر از ترک های پوستی روی پاهات خجالت میکشی؟ به این فکر کن که روی پاهات موج های دریایی تشکیل شده!قشنگه نیست؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه بابا مجردم

انشاالله بزودی پریود بشی😅

یه صلوات مهمونم میکنی؟❤️🌱میشه برام دعاکنین زودتر دوباره مامان بشم😔❤️ توخدای پنهان منی👫🏻👨‍👩‍👦  دختر از ترک های پوستی روی پاهات خجالت میکشی؟ به این فکر کن که روی پاهات موج های دریایی تشکیل شده!قشنگه نیست؟
2731
انشاالله بزودی پریود بشی😅

نهه خدا نکنه😂😂🤦🏻‍♀️استرس اینو دارم ۴،۵ روز دیگه باید برم جایی خونه نیستم  نمیخام پریود باشم

از اون طرفم نمیدونم گرمی بخورم که تا قبل این ۵ روز تموم بشه اصلا نمیدونم چیکار کنم😂😂تاریخشم نمیدونم بدبختی🤦🏻‍♀️

نهه خدا نکنه😂😂🤦🏻‍♀️استرس اینو دارم ۴،۵ روز دیگه باید برم جایی خونه نیستم  نمیخام پریود باشم ...

چرا اپ نصب نمیکنی اونجا بزن یادآوری میکنه برات اپ اوما یا یک زن خیلی خوبه 

نه فکر نکنم گرمی اثر کنه