2733
2739
عنوان

خانمای باردار بیاین لطفا

35 بازدید | 5 پست

سلام خانما من چن روز دیگه پا میزارم توهفته چهارم بارداری بعد الان گاهی اوقات تخمدانم ی سمتش تیرمیکشه وقتایی که میخا به پهلپ بیوفتم یاکاری بکنم خواستم بدونم اینا طبیعیه بعد ترشحاتمم کم زیاد میشن بعصی وقت اصلا ندارم 

منم هفته ۱۰ هستم 

دردای کمی زیر شکم و پهلو دارم ، اما طبیعیه درد خیلی زیاد و خونریزی عیب داره اینا چیزی نیست 

ترشح هم بله منم زیاد شده که اونم بخاطر هورمون هاست مشکلی نیست ، البته ترشحات سفید عادی نه رنگ دیگه

منم هفته ۱۰ هستم  دردای کمی زیر شکم و پهلو دارم ، اما طبیعیه درد خیلی زیاد و خونریزی عیب داره ...

خیلی ممنون شمام همون تخمدانتونه که درد میکنه؟

اره من بعضی روزا دارم بعضی روزا ندارم ترشح 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی ممنون شمام همون تخمدانتونه که درد میکنه؟ اره من بعضی روزا دارم بعضی روزا ندارم ترشح 

اره زیر دلم درد میکنه و بیشتر هم یه سمته درد ، نگا درد نیست که نشه تحمل کرد 

2731
اره زیر دلم درد میکنه و بیشتر هم یه سمته درد ، نگا درد نیست که نشه تحمل کرد 

اره گاهی اوقاته من میشینیم توماشین خیلی استرس میکیرم بخاطر اینکه تکون میخورم میگم جنین تازس خدای نکرده مشکل پیش نیاد بنظرتون ایراد ندارع ماه اول

اره گاهی اوقاته من میشینیم توماشین خیلی استرس میکیرم بخاطر اینکه تکون میخورم میگم جنین تازس خدای نکر ...

ن بابا دیگه در اون حد هم جای جنین شل نیست 

فشار نیار به خودت و راه خیلی نرو 

ولی ماشین عیبی نداره