2733
2739
عنوان

شام چی درست کنم اخههههههه 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 354 بازدید | 26 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان این بچه هم شده مکافات هیچکدومو نمیخوره 

گشنش شد میخوره 

میتونی برنج ساده هم بپزی با مرغ خورشتی 

یعنی مرغ رو سرخ نکنی خورشتش کنی همینجور با سیب زمینی و رب گوجه

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
2742
پیشنهاد من سیب‌زمینی پخته با سنگک تازه ،کره تخم مرغ و سبزی هست ولی چن خواهرت مریض هست عدسی بگذار ،اک ...

ممنون عدسی نمیخوره که ،الانم مریضه بدتر بهونه میگیره 

مواظب حرفاتون باشید!بعضی وقتا حرفاتون یه نفرو تا صبح بیدار نگه میداره...!....میلی به دوستی با هیچکس ندارم،لطفا درخواست ندید؛ ممنون از درکتون...^^
گشنش شد میخوره  میتونی برنج ساده هم بپزی با مرغ خورشتی  یعنی مرغ رو سرخ نکنی خورشتش کنی ...

طول میکشه دیگه نمیتونم اصلا سرپا وایسم از صبح ساعت ۵،۶ که پاشدم فقط مث کوزت کار کردم 

بچه تربیت نکردن که بذاری بمیره از گشنگی هم نمیخوره اخرم میره ابروی ادمو میبره 

مواظب حرفاتون باشید!بعضی وقتا حرفاتون یه نفرو تا صبح بیدار نگه میداره...!....میلی به دوستی با هیچکس ندارم،لطفا درخواست ندید؛ ممنون از درکتون...^^
اگه ویروس جدید گرفته که باید همون عدسی را بخورد

واقعا ؟

خب پس اگه میتونید بگید چجور درست کنم بهتره 

2740
طول میکشه دیگه نمیتونم اصلا سرپا وایسم از صبح ساعت ۵،۶ که پاشدم فقط مث کوزت کار کردم  بچه تربی ...

اوف میفهممت 😖

خیلی سخته بچه مردم خونت باشه من ک عصبی میشم 

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
اوف میفهممت 😖 خیلی سخته بچه مردم خونت باشه من ک عصبی میشم 

اره والا خب بابا بچتم میری ببر من الان سر این موندم

ی بندری درست کن راحته یا سیب زمینی سرخ کن توش تخم مرغ بزن با سس و خیارشور خوشمزه س 

اتفاقا فکر کردم خواهرم مریض سس و سرخ کردنی و ادویه براش ضرر داره