2733
2734
عنوان

دامپزشک تو سایت داریم کمکم کنه

103 بازدید | 18 پست

من یه بره چهار ماهه دارم که متوجه شدم موقع راه رفتن میلنگه،،پای جلوش هم هست  بی اشتها شده کمی و مدام میخواد بشینه کسی اگر می‌تونه کمک کنه براش حتما دعا میکنم،😥🤲

بر روح تمام شیعیان تیغ زدند😓بر مردترین مرد جهان تیغ زدند😓 خورشید به سینه ،ماه برسر میزد،😓انگار به فرق آسمان تیغ زدند،😭😭😭

ببخشید میخوای بخوریش بزرگ شد؟

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨

بازی پدرخوانده رو از مایکت نصب کنید بعدی اسم اینا بزارید یک جا نوشته کد معرف کد معرف این رو بزنید 643854

بعد رفتید توی بازی میگه همراه اولی یا ایرانسل یا رایتل انتخاب کنید ۶۰ گیگ نت میده عشق کنید 😁🪐🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید میخوای بخوریش بزرگ شد؟

نه می‌خوام  بفروشم دامدار

بر روح تمام شیعیان تیغ زدند😓بر مردترین مرد جهان تیغ زدند😓 خورشید به سینه ،ماه برسر میزد،😓انگار به فرق آسمان تیغ زدند،😭😭😭
2731
نه می‌خوام  بفروشم دامدار

اره نخورش گناه داره😅

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
اره نخورش گناه داره😅

نه مثل بچمه،😭 مادرش مرده بود من سرپرستیش رو به عهده گرفتم چشماش سراسر حرفه

چفد حس خوب گرفتم.ببین یه دامپزشک بیار بالاسرش گناه داره.اینجا کسی سردربیاره هم از راه دور کاری نمیتونه بکنه.

خدایا چه گم کرد آنکه تو را پیدا کرد و چه پیدا کرد آنکه تو را گم کرد.
2740
نه مثل بچمه،😭 مادرش مرده بود من سرپرستیش رو به عهده گرفتم چشماش سراسر حرفه

نمیشه نغروشیش 😅کلا پیش خودت بموننههه

چفد حس خوب گرفتم.ببین یه دامپزشک بیار بالاسرش گناه داره.اینجا کسی سردربیاره هم از راه دور کاری نمیتو ...

ممنون عزیزم چشم میارم اخه امروز جمعه بود ،،تحمل نداشتم فردا اول صبح میررم دام پزشک

نمیشه نغروشیش 😅کلا پیش خودت بموننههه

من که از خدامه اما حیاط مون کوچیکه براش ،،دلم میسوزه  اما فعلا هست ،😘😘😘😘

عزیزم اینطوری نمیشـه فهمید شاید ضربه خورده باشه شایدم شکسته باشه باید ببرید دامپزشکـی عکس بگیرید ...

فدای مهربونیت ،،دام دار نیستم ،،این بره بی سرپرست بود من ناچار قبول کردم فردا حتما میبرم ،😘😘😘

ای فدای اون چشماش بشم من 🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺

وای خدا نکنه ،😭😭😭😭 ممنون از محبتت 

2706