2752
2734
عنوان

کسی رشته مدیریت مالی خونده؟

1207 بازدید | 11 پست

بر اساس سوابق میخوام برم دانشگاه مرددم بین رشته کامپیوتر و روانشناسی و مدیریت مالی شنیدم مدیریت بازار کار خوبی داره و برای مهاجرت هم گزینه خوبیه 

از طرفی هم در ارز دیجیتال تقریبا فعالیت دارم و به مسائل مالی علاقه دارم

ولی نمیدونم باید چ تصمیمی بگیرم لطفا اگر کسی اطلاعی داره راهنماییم کنه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

تجربی بودم چندان علاقه ای هم به کامپیوتر ندارم

کامپیوتر همش ریاضی

روانشناسی ام تعریف خاصی نشنیدم 

توی یوتیوب سرچ کن کسایی که این رشته ها رو خوندن برات بیاره خیلی برات روشن میشه 

ارز دیجیتال از کجا یاد گرفتی ؟ میشه رو درآمدش حساب کرد یا آب باریکس؟

سلام، الان اقتصاد در حال پیشرفته و شرکت ها ب این شغل نیاز مبرم دارن.  امکان کار و اپلای از سایر مدیریت ها بالاتره و در کل مهاجرتش خوبه

توانایی تجزیه تحلیل، روابط عمومی،  مدیریت بحران میخواد. 

بازار کارش ب عنوان معاون سرمایه گذاری بانک، شرکت های سرمایه گذاری،  بورس هستش 

چندتا از دوس تخصصی دوره کارشناسی: مدیریت استراتژیک،  اقتصاد سنجی مالی، توسعه اقتصادی،  مدیریت مالی در ایران، نهاد پولی مالی

و اینکه ریاضیاتش از باقی مدیریت ها بیشتره

دانشجوی مشاوره ی فرهنگیان❤️درونگرای برونگرا نما😂یک عدد معتاد به کتاب و باشگاه😌
کامپیوتر همش ریاضی روانشناسی ام تعریف خاصی نشنیدم  توی یوتیوب سرچ کن کسایی که این رشته ها رو ...

باشه مرسی  

درآمدش محشره البته من ریسک زیادی نمیکنم دو سه ماهه شروع کردم همه چیز به تحلیل و کنترل هیجان ربط داره 

من پکیج رمزعلی رو خریدم راضی ام

ولی اگه قصد یادگیری داری خوب تحقیق کن خیلیا پکیج فروش شدن ولی حیف پولی که واسه پکیجاشون خرج بشه

سلام، الان اقتصاد در حال پیشرفته و شرکت ها ب این شغل نیاز مبرم دارن.  امکان کار و اپلای از سایر ...

خیلی ممنونم از اطلاعات مفیدت گلم  

فقط ریاضیاتش خیلی سنگینه؟؟

با سخت بودن رشته اش مشکلی ندارم ولی ریاضیم معمولیه اگه خیلی سخت باشه میترسم از پسش برنیام

و اینکه بنظرتون ارزش وقت گذاشتن داره؟؟

باشه مرسی     درآمدش محشره البته من ریسک زیادی نمیکنم دو سه ماهه شروع کردم همه چیز به تحل ...

فدات 

لپ تاپ لازم داره یا با گوشیم میشه ؟ و اینکه چقدری سرمایه لازم داره 

ببخشید سوال زیاد پرسیدم اگه دوس داشتی جواب بده 

فدات  لپ تاپ لازم داره یا با گوشیم میشه ؟ و اینکه چقدری سرمایه لازم داره  ببخشید سوال زی ...

خواهش میکنم عزیزم

نه گلم من کلا با گوشی انجام میدم 

من با ۵ تومن شروع کردم ولی بستگی به خودت داره هر چقدر بخوای میتونی بذاری