2752
2734
عنوان

احساس درد در پایین کمر در بارداری

11778 بازدید | 9 پست
سلام دوستان من هفته یازده بارداری ام چند روزه گاهی وقتا پایین کمرم خیلی درد میگیره اینم بگم که جفتم پایینه و استراحت مطلقم کسی مثل من بوده؟
منم هفته یازده هستم و از روز اول کمردرد شدید دارم توی سونوی هفته هشت که رفتم هیچ حرفی از جفت به من نزد لکه بینی هم داری؟
به راه های اتصال یکدیگر به خدا،دست نزنیم...اجازه بدهیم هر کس به گونه ‌ی خودش به خدایش وصل شود، نه به شیوه ما...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
دکتر من گفت این کمردردا مهم نیست گرم نگه دار، استراحت کن یا اگه خیلی اذیتت میکرد پماد مسکن بمال که من تا حالا استفاده نکردم
به راه های اتصال یکدیگر به خدا،دست نزنیم...اجازه بدهیم هر کس به گونه ‌ی خودش به خدایش وصل شود، نه به شیوه ما...