2733
2734

دخترم ۸ ماهشه از صبح اصلا شیر نمیخوره یذره هم بخوره بالا میاره فقط چند قاشق سوپ خورده.بردم دکتر شربت دومپریدون داد یک بار دادم بهش بعدازظهر اما تاثیر نداشت.یکم ابریزش بینی و سرفه هم داره.میخوام ببرم بیمارستان کودکان ولی میترسم ازمایش بگیرن یا بستری کنن. بنظرتون ببرم بیمارستان یا صبر کنم باز وقت شربتش بشه بدم ببینم چطور میشه تو رو خدا راهنماییم کنین

ببرش بیمارستان احتمالا زیاد سرم میزنن خیلی خوبه

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم پسر من ی سالش بود اینجوری شد همش بالا میاورد  هر چی میخورد.بردمش دکتر آمپول زد براش گف تا ی ساعت بعد چیزی بهش نده شربتشو بده ی ساعت بعدش آب سیبو سوپ رقیق کم بده. بنظرم ببرش پیش متخصص خودش دوباره دارو بده

عشقم پسرم بهترینم نفسم بنده به نفسات.مامان خیلی منتظر اومدنت بودم فدای دستای کوچولوت بشم.پسر خوشگلم داداشی شدنت مبارک دورت بگردم تو انقد مهربونی چه داداشی خوبی میشی برا کنجد تو دلم❤❤❤
2740
عزیزم پسر من ی سالش بود اینجوری شد همش بالا میاورد  هر چی میخورد.بردمش دکتر آمپول زد براش گف تا ...

دکتر خودش تا شنبه نیست این دکتری که امروز بردمم زیاد خوب نبود نمیدونم کجا ببرم دیگه

اره اینا رو میدم فقط شیر نخورده از صبح اصلا😭

شاید امروز یه غذای خاص خوردی رو طعم شیرت تاثیر گذاشته سیر پیاز فلفل غذای بو دار نخوردی ؟ باردار نیستی شیرت تلخ شده باشه اخه چون می گی غذا خورده فقط شیر نخورده می گم چون اگه بی اشتها بود هیچی نمی خورد