2737
2734
عنوان

خانمايي كه شاغل نيستيد بيايد لطفا

861 بازدید | 77 پست

خانماي خانه دار شما احساس شرمندگي ميكنيد ازينكه بيرون ازخونه شاغل نيستين؟

مادر شوهرم زنگ زده حتما ي كاري براخودت دست پاكن بعدا احساس شرمندگي ميكني وبدون پشتوانه ميموني

من رشتم فقط به درد دبيري ميخوره ارمون دادم قبول نشدم 

كاراي ديگه هم صندوق داري فروشندگي دوست ندارم مبخوام بدونم زن خانه دار اينطوري بهش نگاه ميكنن از نظر جسمي هم خيلي قوي نيستم كاراي خونه هم بعضي وقتا خستم ميكنه

ببخشيد طولاني شد

نه من اصلا واسه کار بیرون ساخته نشدم یه کار اداری داشته باشم دوساعت بیرون باشم دق میکنم هی میگم برم خونه لباسامو دربیارم برم حموم😐

ساعت ۱ بامداد ۹/۲۵ نی نی ام از پیشم رفت🖤😔💔       مرگ تو را چو داد گردون خبرم//خبرت نیست که یکباره چه آمد به سرم  😔😔💔                                                                                   تمام کوچه های شهر پر از فریاد تنهاییست                       شنیدم عابری میگفت که بغض شب تماشاییست                     بزن باران که محتاجم به لمس بودن این تب                       هم آغوشم بشو شاید فراموشش کنم یک شب                  هرکه خود داند و خدای دلش🌱🌱 که چه دردیست در کجای دلش💔  ///قصه اینجاست که شب و بود و هوا ریخت بهم،، من چنان درد کشیدم که خدا ریخت بهم...            گلی بودم نه وقت چیدنم بود/جنین بودم نه وقت مردنم بود/گلی بودم میان دل مادر/نه وقت توی خاک خوابیدنم بود             روز محشر به خدا خواهم گفت :آنکه از من تو گرفتی همه جاااننمم بود🖤...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نه بحث این نیست.اما وقتی دستت تو جیب خودت باشه و مستقل پول در بیاری,اگر خدای نکرده تو زندگی ت به مشکل بخوری  به خاطر بحث مالی مجبور نیستی هرچیزی رو تحمل کنی.وگرنه شان و جایگاه انسان به شاغل بودن یا نبودنش نیست

اگه معلمی میخای برو غیر انتفاعی و آموزشگاها تدریس کن رزومه بشه

بعدم برای ازمونش خوب خوب بخون حتما قبول میشی

چند تا عامل سن پایین ،رزومه خوب و آزمون با نمره بالا تعیین کننده هستن 

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،

شرمنده‌ی کی باشم؟!!!

من وظیفه‌ای برای تامین مخارج خونه ندارم

الحمدلله وضعیت مالی همسرم هم بدک نیست

برای سرگرمی تو خونه تابلو میکشم میفروشم

وَلاَ تَقْتُلُواْ أَوْلادَکُمْ خَشْیَةَ إِمْلاقٍ نَّحْنُ نَرْزُقُهُمْ وَإِیَّاکُم إنَّ قَتْلَهُمْ کَانَ خِطْءًا کَبیرًا🌺و فرزندان خود را از ترس تنگدستی نکُشید[که]ما به آنان و شما روزی می دهیم; به راستی کشتن آنها گناهی بزرگ است.     سوره مبارکه أسراء آیه۳۱.       امضام از اول عضویتم همراهمه❤️ خیلی دوستش دارم. امیدوارم بتونم با یادآوری دائمش جون جوجه کوچولوها رو نجات بدم☘️

بهتره مادر شوهرت بره افکار خودشو اصلاح کنه 

هر کسی دوست داره بره کار کنه خیلی هم خوبه. جامعه به زنان شاغل نیاز داره 

ولی این حرفا اصلا قشنگ نیست .

🇵🇸🇮🇷🖤به گناه افتخار میکنند و از پاکدامنی به شگفت می آیند. نهج البلاغه خطبه ۱۰۸                               سایه ی رنگین کمان را کس ندید اما بِدان..نسلما در سایه ی قـرآن به مَـهـدی می رسد                                    دنیا پرچم بی طرف ندارد.یا از جنود رحمانی یا از جنود شیطان. مکر خداوند همه را تعقیب میکند تا سرانجام  معلوم کند هر کسی زیر کدام پرچم و پشت کدام امام می ایستد    تا روزی که «یوم یدعو کل أناس بامامهم» (هر گروهی را با امامشان می‌خوانیم )                   «اسرائیل از مقدمات ظهور است. این آمده تا شرک‌های خفی در او حل شود. کسانی که به ظاهر مسلمانند و در باطن مشرک‌اند، نمی‌روند مگر اینکه با اسرائیل بیعت کرده باشند. اسرائیل آمده بیعت بگیرد... اگر در عمق اروپا و آمریکا یا حتی در درون اسرائیل پاکی هست، بالاخره از صفوف آنها خارج خواهد شد و به ما خواهد پیوست و اگر در درون خانه‌های ما ناپاکی وجود داشته باشد، بالاخره از بین ما خارج خواهد شد و به آنها خواهد پیوست. این قرار ما با آنهاست.»            
2740

صد در صد استقلال مالی عالی هست حالا یا کار کنی یا یه پس انداز و ارثی بهت رسیده باشه تلاش کن برسی ولی اگر نرسیدی نه شرمندگی نداره اگه شوهرت خوب باشه و تامینت کنه

من الانشم دوست دارم بیرون ازخونه کارکنم یاحتی توخونه ولی درآمدداشته باشم براخودم اططرافیانم هرکی شاغلن میبینم حسرت میخورم ولی شوهرم اجازه نمیده

درمورد رشتتونم آموزش وپرورش کلی نیرولازم داره برو خرید خدمات شو وکارکن بعدچندسال امکان قراردی میزارن وقراردادتون میکنن

دلم هوای حرم دارد....سلام آقا...
2706