2737
2734

بچه ها ۵ روز از موعدم گذشته و ۱۰ روز از قطع قرص دوفامدم. بی‌بی زدم هاله ننداخت بهد اومدم یه همچین چبزی شده بی‌بی. من منفی حساب کردم اما نمیدونم چکار کنم پریود نشدم. در ضمن دکتر دوفامد رو واسه بارداری بهم داده چون تنبلی ندارم و پریودام سر موعد بوده.

خدیا... آن دِه که آن بِه...🙏
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

منفیە

طول کشیدە رنگش پخش شدە

آنکس که بداندوبخواهدکه بداندخودرابه بلندای سعادت برساندآنکس که بداند و بداندکه بدانداسب شرف ازگنبدگردون بجهاندآنکس که بداندونداندکه بداندبا کوزه ی آب است ولی تشنه بماندآنکس که نداندوبداندکه نداندلنگان خرک خویش به مقصدبرساندآنکس که نداندوبخواهدکه بداندجان وتن خودرا،زجهالت برهاندآنکس که نداندونداندکه ندانددرجهل مرکب ابدالدهربماند،آنکس که نداندونخواهدکه بداند،حیف است چنین جانوری زنده بماند
2740

منم ۱۰ روز از موعدم گذشته بود آزمایش دادم منفی بود ۱۲ روز بعد موعدم پریود شدم

نی نی سایت سرزمین عجایب 🥴🥴😰🤮🤮😐😐🤯🤯😱😱 کاربری دوم 😑😑                                           دت لکستانم 😍😍❤️                                              
منم حدسم همینه. لامصب نمیدونم چرا پری نمیشم. علائم هم هیچی ندارم

از تنبلیە عزیزم

منم کلا چندماه ی بار میشم دیگەحوصلە دارو ودکترم ندارم😩

آنکس که بداندوبخواهدکه بداندخودرابه بلندای سعادت برساندآنکس که بداند و بداندکه بدانداسب شرف ازگنبدگردون بجهاندآنکس که بداندونداندکه بداندبا کوزه ی آب است ولی تشنه بماندآنکس که نداندوبداندکه نداندلنگان خرک خویش به مقصدبرساندآنکس که نداندوبخواهدکه بداندجان وتن خودرا،زجهالت برهاندآنکس که نداندونداندکه ندانددرجهل مرکب ابدالدهربماند،آنکس که نداندونخواهدکه بداند،حیف است چنین جانوری زنده بماند
2706