2733
2734
عنوان

افسرده شدم

509 بازدید | 43 پست

از کارهای تکراری خانه ،از بچه داری ،از شوهرداری از غذا پختن و تمیز کردن خانه ،از اینکه هیچ وقتی برای خودم ندارم از اینکه مداوم کارهای خانه ب دوشمه و اگه انجام ندم باید غر بشنوم خسته شدم خسته ،گاهی چند روزی میگیرم می‌خوابم آما بازم حالم خوب نمیشه چیکار کنم ،شماها خانم های خانه دار هم اینجوریین ؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب چی بگم ولله ...ما شبا پای مجازی روزا خواب ..همینطوری تکراری زمان میگذره ما هم دنبالش ..کور نشیم بخدا ...

من درگیر باید و نباید شدم ..آدمارو خواستم رعایت کنم ..حل شده بودم تو طبیعت دورم ..حالا برمیگردم به حقیقت خودم
بیایین بگین برای اینکه سرحال بشین چیکار میکنید ؟؟؟

بله منم زیاد اینجور میشم....واقعا خسته میشم مخصوصا از حرف زدن با بچه های که گوش به حرف نمی‌دن و هر چیزی رو باید ده بار گفت....

تنها راه کاری که میتونم بگم این که برای خودت وقت بزار و به پیاده روی برو هر روز

بله منم زیاد اینجور میشم....واقعا خسته میشم مخصوصا از حرف زدن با بچه های که گوش به حرف نمی‌دن و هر چ ...

هیچکسی نیست باهاش برم ،تازع اگرم برم باید بچمم ببرم نمیتونم تنهاش بذارم ک 

2706